Centrum Biurowe TETRIS w Katowicach to najnowszy projekt realizowany przez Fortress Invest Sp. z o.o. Inwestor rozpoczął projekt komercjalizacji biurowca przy ul. Roździeńskiego 188 c w Katowicach. Inwestycja to  8 000 m² powierzchni biurowej,  w tym typu open space. Pierwsze prace przewidują modernizację budynku i dostosowanie do potrzeb Klientów. Centrum Biurowe TETRIS dedykowane jest firmom z sektora IT i mocno rozwijającego się BPO.

Rozpoczął się pierwszy etap projektu komercjalizacji Centrum Biurowego TETRIS przy ul. Roździeńskiego 188 c w Katowicach. Zaplanowano remont budynku o powierzchni ponad 3 000 m².

Inwestor i właściciel biurowca – Fortress Invest Sp. z o.o. zapowiada powstanie nowoczesnego biurowca w Katowicach, dedykowanego firmom z sektora IT i mocno rozwijającego się BPO.

Za projektem przemawia bardzo dobra lokalizacja, w tym dostęp do publicznych środków transportu oraz bliskie położenie centrum handlowo – usługowego (Ikea, Decathlon, Carrefour, Castorama). Klienci będą również mieli dostęp do 180 miejsc parkingowych  i parkingu rowerowego. Ponadto, architektura budynku jest dostosowana dla osób niepełnosprawnych.

Fortress Invest w ostatnich miesiącach podpisał także nowe umowy najmu oraz prowadzi rozmowy z nowymi najemcami, którzy zapewnią wynajem ponad 50% oferowanej powierzchni. Są już również prowadzone wstępne rozmowy dotyczące komercjalizacji drugiego etapu projektu.

Centrum Biurowe TETRIS to kolejny projekt biurowy realizowany przez Fortress Invest Sp. z o.o., obok kompleksu biurowców przy ul. Porcelanowej 19 w Katowicach, czy przy Al. Mireckiego 22 w Sosnowcu oraz Centrum Biurowego przy Dąbrowskiego 22 w Katowicach. Spółka chce mocno rozwijać portfel nieruchomości komercyjnych na Śląsku, dedykowanych nowoczesnym usługom biznesowym.
www.tetris.katowice.pl

 

Centrum Biurowe TETRIS w Katowicach_2logo_Centrum Biurowe TETRIS w KatowicachCentrum Biurowe TETRIS w Katowicach_3Centrum Biurowe TETRIS w Katowicach