W Biuletynie Obsługi Klienta (3-4/2017) publikujemy wywiad z Tomaszem Paprockim, dyrektorem ds. sprzedaży korporacyjnej Focus Telecom Polska – jednego z wiodących dostawców narzędzi dla branży call/contact center. W opinii Tomasz Paprockiego siła Focus Telecom tkwi we wsłuchiwaniu się w oczekiwania klientów i oferowaniu im rozwiązań inspirowanych najnowszymi technologiami. Focus Telecom należy do pionierów oferujących rozwiązania typu call center w chmurze. „…Dwa główne trendy od których nie ma już odwrotu to omnichannel i chmura (…) Usługa w chmurze dziś nie jest nowością, a standardem…” – mówi Tomasz Paprocki.

Na łamach Biuletynu zastanawiamy się też nad jednym z podstawowych zagadnień efektywnego zarządzania – skutecznością działań menedżerów. Rozbudowane struktury korporacyjne powodują niejednokrotnie, że dobre, niestandardowe pomysły nie mogą ujrzeć dziennego światła. Dobre pomysły potrzebują sprzymierzeńców – sprzymierzeńców w ramach firmy, a także odpowiedniego wsparcia ekspercko-doradczego. W Biuletynie omawiamy też zagadnienia związane z zarządzaniem projektowym w kontekście wdrożeń w strukturach call/contact center oraz rolą jaką mogą odegrać w organizacjach trenerzy/szkoleniowcy wewnętrzni i zewnętrzni.

Najnowszy numer Biuletynu Obsługi Klienta dostępny jest pod adresem: http://customercare.com.pl/AKTUALNOSCI/2017_bok.html )

Wydawcą Biuletynu Obsługi Klienta jest CCMS, firma świadcząca usługi doradcze i szkoleniowe w obszarze komunikacji z rynkiem, struktur obsługi klienta i sprzedaży. CCMS jest także wydawcą publikacji książkowych z zakresu telemarketingu.
Z usług CCMS korzystali m.in.: Toyota Bank, Infakt, Morizon, pkt.pl, Sanitec Koło, Teleperformance, Energa, Instytut Rozwoju Biznesu (IBD), ITCard, La Lorraine Polska.

Kontakt:

Sylwester Kućmierowski
tel.: 780 106 820
mail: sylwester.kucmierowski@ccms.com.pl

Robert Waker
tel.: 793 34 44 88
mail: r.waker@ccms.com.pl

www.ccms.com.pl
www.facebook.com/ccms.polska