Jesteś właścicielem firmy? Gratuluję! Wiesz na pewno, że prowadzenie firmy nie przynosi często jedynie samych radości. Być może doświadczyłeś nerwów związanych ze spadkiem środków na koncie, mimo iż zleceń przybywało. Pewnie dzwoniłeś do swojego księgowego, by pilnie poprosić go o dokumenty sprzedaży, ponieważ trzeba przeanalizować wyniki i poszukać szybkiego rozwiązania problemu. Czas gonił, a Ty dostałeś je po kilku dniach, bo księgowy miał spotkanie z dwoma innymi klientami, ze względu na terminy deklaracji czy zamknięcie kwartału. Pewnie zarzucałeś sobie, że gdybyś szybciej dokonał analizy wszystkich danych wiedziałbyś, że Twoją firmę czeka kryzys finansowy. Przydałby Ci się doradca…

Przedstawiam Ci najnowsze oprogramowanie dla firm dostępne online – Accountings24.pl. To system służący do zarządzania rachunkowością, ułatwiający komunikację z biurem księgowym. Dzięki niemu dostajesz możliwość stałej współpracy i wymiany potrzebnych informacji, w każdym miejscu i czasie.

Dlaczego warto wypróbować właśnie to narzędzie? Dlatego, bo nic nie tracisz. Ile razy musiałeś jechać do biura z dokumentami? A może brakowało Ci informacji pomocnych przy podejmowaniu działań optymalizujących koszty lub niezbędnych do zarządzania firmą? Dzięki Accountings24.pl zyskacie z księgowym łatwy i przede wszystkim wspólny dostęp do wszystkich dokumentów, co eliminuje trudności związane z ich dostępnością. Otrzymacie wgląd do analiz i prognoz finansowych, ponadto za pośrednictwem serwisu możecie prowadzić dialog, zadawać pytania i przesyłać niezbędne informacje. Usługa pozwala wyeliminować pośrednictwo w Waszej korespondencji, ponieważ dostępem do danych objęte są tylko bezpośrednio zaangażowane w sprawę podmioty. O niepokojących sygnałach, dotyczących sytuacji finansowej firmy, będziecie informowania automatycznymi komunikatami i alertami.

To rozwiązanie jest zdecydowanie skuteczniejsze, niż popularna współpraca za pośrednictwem poczty elektronicznej, ponieważ macie pewność, że dokumenty są gromadzone w jednym miejscu, niczego nie zgubicie ani nie usuniecie. Nie musicie martwić się również o przekierowanie Waszej korespondencji, bo odbywa się ona bezpośrednio między zainteresowanymi. W dodatku zyskujecie porządek w Waszych rozmowach i sprawną organizację dokumentów.

Jeżeli zależy Ci na usprawnieniu komunikacji z biurem rachunkowym oraz doświadczeniu korzyści, płynących z użytkowaniu serwisu, odwiedź stronę www.accountings24.pl i powiedz o Accountings24.pl swojemu księgowemu!
Accountings24.pl to Twój całodobowy doradca online! Zawsze pod ręką, zawsze dostępny!