Już 19 października (środa) z okazji otwarcia nowego salonu iSpot w galerii Posnania największy resller sprzętów Apple w Polsce rozda kilkaset nagród. Na poznaniaków czeka niezapomniania impreza z Jankesem, Michałem Pirógiem i Łukaszem Jakóbiakiem! Dodatkowo wszyscy odwiedzający salon otrzymają 10% zniżkę na zakup wybranych komputerów Apple.

Firma iSpot to synonim jakości i nowoczesności, ale od najbliższej środy dla wszystkich mieszkańców Poznania będzie się ona kojarzyła również ze znakomitą zabawą.

Od godziny 19.30 rusza i potrwa aż do północy impreza w klimacie Disco pod hasłem „We Spot, You dance”. W imprezie wezmą udział gwiazdy znane z oryginalności, dystansu do siebie i przełamywania konwenasów. Każdy uczestnik imprezy, który zatańczy przez minutę otrzyma nagrodę gwarantowaną. Dodatkowo, co godzinę iSpot przyzna nagrody główne najlepiej bawiącym się osobom.

iSpot w Posnanii dysponuje również salą szkoleniową, która już od 1 dnia działania salonu będzie otwarta dla poznaniaków! W dniu otwarcia każdy klient będzie mógł nakręcić w niej profesjonalny gif ze swoim udziałem gotowy do opublikowania w mediach społecznościowych. Każdy kto weźmie udział w kręceniu gifa, zostanie przeszkolony dodatkowo przez trenerów iSpota, aby potrafił nakręcić i zmontować samodzielnie równie dobry materiał, z użyciem sprzętów Apple.

,, Cieszy nas, że będziemy mieli swój punkt w nowo otwartej Galerii Posnania. Chcemy, by było to miejsce spotkań i wspólnego spędzania czasu w miłej atmosferze dla wszystkich poznaniaków. Nasz salon będzie z pewnością ważnym punktem na mapie każdego odwiedzającego galerię miłośnika nowinek technologicznych i kultowych produktów marki Apple. W dzień otwarcia szykujemy dla wszystkich masę atrakcji. Pomysł na ten event powstał gdy uznaliśmy, że chcemy połączyć technologię, z której jesteśmy znani z dobrą zabawą, którą lubimy i którą lubią też nasi klienci. Jesteśmy przekonani, że zarówno miłośnicy technologii i trendów jak i dobrej zabawy znajdą tego dnia coś dla siebie w naszym nowym salonie. Warto być tego dnia z nami. Liczne nagrody to dodatkowa zachęta dla wszystkich poznaniaków, których serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy” – mówi Tomasz Szczepański dyrektor działu sprzedaży detalicznej iSpot Apple Premium Reseller.

Otwarcie salonu iSpot odbędzie się 19 października o godzinie 19.30 w Galerii Posnania.

Poznajmy się blisko na iSpot disco!!!