Polacy uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu zarówno w trakcie wakacji, jak i odpoczynku w mieście. Niestety aura jest w naszym kraju kapryśna, ponieważ latem zdarzają się ogromne upały, zaś jesienią regularnie pada deszcz. Parasole handlowe to dla wielu firm, zwłaszcza reprezentujących branżę gastronomiczną, sposób, by ochronić swoich klientów przed deszczem i słońcem, a jednocześnie zapewnić sobie dodatkową reklamę, dzięki umieszczeniu na parasolu dowolnego nadruku.

 

W jaki sposób są skonstruowane parasole handlowe?

Parasole handlowe charakteryzują się ergonomiczną i wytrzymałą konstrukcją, która umożliwia ich szybkie złożenie. Stalowa lub aluminiowa noga parasola handlowego zapewnia mu stabilność nawet na silnym wietrze, dzięki czemu są to bezpieczne konstrukcje, pod którymi czas spędzać mogą niezależnie od pogody goście restauracji lub kawiarni. Najczęściej istnieje dodatkowo możliwość dokupienia specjalnych obciążników. Materiał, z którego wykonuje się płachty parasoli handlowych jest solidnie zaimpregnowany, co gwarantuje sprzętowi trwałość, a także skuteczność za sprawą wodoszczelności. Metalowa lub betonowa podstawa sprawia, że parasole handlowe zachowują stałą pozycję. Jeśli parasole handlowe mają być ze sobą połączone, wykorzystuje się w tym celu specjalne ścianki i rynny.

Zalety parasoli handlowych

Główną zaletą parasoli handlowych jest uniwersalność i funkcjonalność. Doskonale sprawdzają się w wielu branżach niezależnie od panujące pogody. Lżejsze konstrukcje charakteryzują się natomiast bardzo prostym i szybkim montażem, co ułatwia transport parasola z miejsca na miejsce. Zróżnicowane podstawy sprawiają, że parasole handlowe można ustawić praktycznie w dowolnym miejscu i skutecznie przytwierdzić je podłoża – betonu, trawnika lub piasku.

Gdzie stosuje się parasole handlowe?

Parasole handlowe to stały elementem wielu lokali gastronomicznych. Spotykamy się z nimi w ogródkach piwnych, barach, pubach, restauracjach, czy imprezach gastronomicznych. To również doskonała forma reklamy w nadmorskich i mazurskich kurortach, gdzie na plażach i kąpieliskach stanowią dla wypoczywających tam gości możliwość schronienia się przed palącym letnim słońcem. Jednak parasole handlowe są wykorzystywane w wielu branżach ze względu na swoją mobilność, tworząc małe stoiska.

Parasole dostosowane do potrzeb klienta

Ważną cechą parasoli handlowych są ich zróżnicowane rozmiary, waga, jak również design. Bogata kolorystyka pozwoli na zwrócenie uwagi potencjalnych klientów, jednak pod względem marketingowym najbardziej skuteczne będą oczywiście parasole z indywidualnym nadrukiem przedstawiającym hasło reklamowe albo logotyp marki, bądź firmy.

Więcej na: http://inventini.com/parasole-reklamowe/