Z dniem 1 lutego 2014 r. Piotr Pudelski objął stanowisko Dyrektora Konsultingu w itelligence. Będzie kierował zespołem konsultantów SAP a do jego zadań będzie należało planowanie i przydzielanie zasobów do projektów wdrożeniowych oraz monitorowanie prac. Piotr Pudelski będzie odpowiedzialny również za rozwijanie oraz wdrażanie nowych technologii SAP oraz SIEMENS.

Piotr Pudelski jest absolwentem Politechniki Poznańskiej Wydziału Budowy Maszyn i Zarządzania oraz Podyplomowych Studiów Wydziału Informatyki. Od 2002 roku związany z rynkiem usług informatycznych, w tym szczególności w obszarze systemu SAP.

Nowy dyrektor konsultingu jest długoletnim pracownikiem itelligence. Współpracę z firmą rozpoczął w 2006 roku na stanowisku konsultanta SAP. Od 2011 roku pełnił również funkcję kierownika projektów. Specjalizuje się we wdrożeniach modułów logistycznych w firmach produkcyjnych działających w różnych branżach. Posiada bogate doświadczenie w realizacji złożonych projektów wdrożeniowych w Polsce i za granicą. Jego wiedza została poświadczona następującymi certyfikatami:  SCM – Planning & Manufacturing with mySAP ERP 2005, PRINCE2 Practitioner oraz ITIL Foundation Certificate in IT Service Management.

Moim podstawowym zadaniem jest zbudowanie stabilnego zespołu konsultantów i zwiększenie ich kompetencji w zakresie wszystkich modułów systemu SAP. Jako wieloletni pracownik itelligence wiem, że staranie przemyślany podział zadań wraz z jasno określonym celem, jasny komunikat, poprawne relacje mogą wpłynąć na efektywność działań i przyczynić się do sukcesu firmy.” – powiedział Piotr Pudelski, Dyrektor Konsultingu w itelligence.

 

***

itelligence jest wiodącym międzynarodowym dostawcą pełnego pakietu rozwiązań w środowisku SAP. Zatrudnia ponad 3000 wysoko wykwalifikowanych pracowników w 21 krajach i 5 regionach (Ameryka, Azja, Europa Zachodnia, Europa Wschodnia, Niemcy/Austria). itelligence realizuje złożone projekty w środowisku SAP dla ponad 5 000 klientów na całym świecie. Portfolio usług firmy obejmuje od licencji i konsultingu SAP, poprzez własne branżowe rozwiązania oparte o SAP, aż do usług hostingowych i application support. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia ponad 150 osób. Dysponuje własnym Centrum Systemów Informatycznych wyposażonym w nowoczesną infrastrukturę informatyczną służącą do świadczenia kompleksowych usług outsourcing IT – od wynajmu serwerów i sprzętu sieciowego po rozwój systemów. Posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań informatycznych firmy SAP. W 2012 roku firma wygenerowała łączną sprzedaż na poziomie 401,7 mln EUR.

Więcej informacji: www.itelligence.pl