Porsche Inter Auto Polska został głównym partnerem prestiżowego eventu Wielkiej Gali Biznesu 2018, która odbędzie się już 16 lutego w Sheraton Warsaw Hotel, która jest finałem programu Polish Exclusive 2018.

Od 8 lat  Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej przyznaje  Statuetki w plebiscycie Polish Exclusive firmom odnoszącym sukcesy w sferze biznesowej, wyróżniającym się wysoką jakością oferowanych usług/produktów.  Statuetka Polish Exclusive to jedyne w kraju wyróżnienie potwierdzające bezkonkurencyjność podmiotu jak i produktu na rynku.

W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, Gala odbędzie się odbędzie się podczas Wielkiej Gali Biznesu 16 lutego 2018 w Sheraton Warsaw Hotel. To najbardziej prestiżowe wydarzenie roku, na którym nagradzamy wysoką jakość jak i elitarność produktu czy usługi. Nagradzamy również osoby wręczając statuetki Businesswoman Roku czy Tygrysy Biznesu.

To już ósma  edycja tego wydarzenia, promującego nowe idee, sprzyjającego nawiązaniu kontaktów oraz wymianie doświadczeń pomiędzy zarządzającymi biznesem.

Na uroczystej Gali zjawiają się najważniejsze postaci polskiej biznesu. Nie zabraknie oczywiście  ogólnopolskich mediów.

Jak co roku będziemy gościć ponad 200 osób: prezesów i dyrektorów najprężniejszych firm oraz przedstawicieli mediów, show-businessu, patronów i sponsorów. Uroczystość uświetni występ gwiazdy wieczoru i wiele dodatkowych atrakcji. Będzie to okazja do świętowania sukcesu najlepszych marek w Polsce oraz nawiązania ciekawych znajomości biznesowych. Gala Biznesu jest największym i najbardziej ekskluzywnym wydarzeniem, promującym przedsiębiorców.

A zatem 16 lutego br. w Sheraton Warsaw Hotel wybieramy Najlepszych z Najlepszych.

Z całą pewnością nie ma lepszej okazji, by skonfrontować się z polskim światem biznesu.

 

Kontakt dla mediów:

Justyna Nakonieczna

PR Manager

512 006 069

j.nakonieczna@certyfikacjakrajowa.org.pl