Ogłoszono przetarg na sprzedaż Centrum Biurowego ALEJA 22 w Sosnowcu, w 2. największej aglomeracji w Polsce. To dochodowy kompleks biurowo-magazynowy, z dużym potencjałem rozwojowym. Zainteresowanie inwestorów może dodatkowo wzbudzić 10% stopa zwrotu inwestycji.  

Centrum Biurowe ALEJA 22 w Sosnowcu to kompleks 3 budynków biurowych o powierzchni całkowitej 3 213 m2 wraz terenem inwestycyjnym 11 799 m2.

Centrum zlokalizowane jest w 2. największej aglomeracji w Polsce, w centrum miasta Sosnowiec, w bliskim sąsiedztwie centrum handlowo-usługowego (Real, Kaufland, Netto). Charakteryzuje się bardzo dobrym dostępem do publicznych środków transportu. Zapewnia tym samym bliskie połączenie z drogami krajowymi i dojazdem do miast ościennych (Katowice, Dąbrowa Górnicza).

– Centrum Biurowe ALEJA 22 to rozpoznawalny adres, oryginalna architektura, bardzo dobra funkcjonalność przestrzeni biurowej i własny parking. To wybrane atuty nieruchomości. W gronie najemców znajduje się wiele renomowanych firm reprezentujących branżę ubezpieczeniową, IT, czy medyczną. Jest to dochodowy i rozwojowy projekt, co jest szczególnie ważne z punktu widzenia potencjalnego inwestora / nabywcy – podsumowuje Grzegorz Follert, który odpowiedzialny jest za  proces sprzedaży z ramienia Fortress Invest Sp.  z o.o.

Centrum Biurowym ALEJA 22 w Sosnowcu zarządza Fortress Invest Sp. z o.o., która odpowiedzialna jest również za kompleksową obsługę procesu sprzedaży. Spółka realizuje całościowo projekty w obszarze inwestycji w nieruchomości komercyjne na Śląsku. Specjalizuje się w projektach biurowych, szczególnie w rewitalizacji budynków biurowych.

Regulamin przetargu oraz pełna treść ogłoszenia i zdjęcia nieruchomości dostępne są na stronie www.fortressinvest.pl. Oferty przyjmowane są do dnia 12 grudnia br. Więcej informacji nt. przetargu udziela Pan Grzegorz Follert, tel. (+48) 537 333 163, e-mail: g.follert@fortress.pl.