BNP Paribas Bank Polska S.A. ogłosił przetarg na sprzedaż Galerii Handlowej DEXA  w Rzeszowie. Czynnikiem, który z pewnością przyciągnie zainteresowanie inwestorów jest cena wywoławcza, która stanowi ok. połowy wartości rynkowej z operatu szacunkowego.

Nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy głównej obwodnicy Rzeszowa, blisko centrum miasta.

– W tej części miasta odbywa się intensywny rozwój budownictwa mieszkaniowego, a także trwają inwestycje związane z infrastrukturą drogową. Co więcej, istnieje gotowy projekt rozbudowy budynku z 7000m2 do 10 000m2. Konstrukcja nowoczesnego budynku jest na tyle uniwersalna, iż możliwa jest jego adaptacja pod dowolny projekt – podkreśla Marcin Trendel, który z ramienia Fortress Invest prowadzi proces sprzedaży.

Zainteresowanie inwestorów z pewnością wzmocni fakt, iż cena wywoławcza w wysokości 10,5 MLN PLN netto stanowi jedynie ok. 50% wartości rynkowej określonej w operacie szacunkowym.

– Ogłoszony przetarg jest okazją do przejęcia istniejącego już obiektu za ułamek wartości odtworzeniowej
– zaznacza Marcin Trendel.

Galerią Handlową DEXA zarządza Fortress Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k., która odpowiedzialna jest również za kompleksową obsługę procesu sprzedaży.

Regulamin przetargu oraz pełna treść ogłoszenia dostępna jest na stronie www.centrumdexa.pl w zakładce Przetargi. Oferty przyjmowane są od dnia 14 marca do dnia 11 kwietnia br.

Więcej informacji nt. przetargu udziela Pan Marcin Trendel, tel. (+48) 781 23 33 88, e-mail: m.trendel@fortress.pl