Coraz bardziej innowacyjni

Jest wiele korzyści z analizy ruchu człowieka w czasie rzeczywistym. W przypadku aplikacji QRtag dedykowanych muzeum, analiza ruchu pomaga podejmować znaczące decyzje w rozkładzie obiektów i ścieżek w planie muzeum. Można przy tym wykorzystać technologię Beacon oraz Geofencing. Najważniejszym plusem jest możliwość wysyłki powiadomień „Push” użytkownikom oraz śledzenie ruchu. Te procesy odbywają się dzięki innowacyjnemu systemowi. Połączenie urządzenia użytkownika z systemem pozwala śledzić drogę klienta nawet przy dużych odległościach. Ta technologia pozwala łatwo wywnioskować, które ścieżki są najciekawsze dla użytkownika, a co może nie być dla niego atrakcyjne.

Współpraca z firmą PROXI.CLOUD

Współpraca QRTAG z PROXI.CLOUD umożliwiła używanie platformy IoT Enterprise Platform, która pozwala w prosty, dostępny i szybki sposób wdrażać technologię  IoT. Bazując się na najbardziej zaawansowanych technologiach wyznaczenia miejsca (na przykład: Bluetooth, RFID, Geofencing, QR-kody czy Wi-Fi) ta technologia wzmacnia cyfrowe zmiany w różnych branżach.Taki system umożliwia rozszerzoną analitykę bazującą aplikacji w naszych smartfonach.

 

Wyróżniony

Aplikację mobilną QRtag wyróżniono w konkursie New Tech – New Travel w kategorii B2B za innowacyjność. Dostrzeżono wyjątkowe możliwości udostępniania panelu pracownikom instytucji, którzy z łatwością sami mogą zarządzać zawartością aplikacji, personalizuj ją zgodnie z upodobaniami. Aplikacja wysyła pracownikom dane dotyczące ruchu zwiedzających, dzięki czemu mogą analizować ruch użytkowników. Pomaga to w dostrzeganiu atrakcyjnych miejsc dla zwiedzających i późniejszym ulepszaniu wystaw.