Na najlepszych studentów oraz absolwentów szkół technicznych i gastronomicznych czekają atrakcyjne praktyki w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu i Trójmieście. Stażyści mogą liczyć na dużą samodzielność w realizacji projektów oraz przyjazną i partnerską atmosferę.

Sodexo Polska On-site Services, lider w dziedzinie kompleksowych rozwiązań z zakresu usług dla nieruchomości od lat angażuje się w różne inicjatywy skierowane do studentów wyższych uczelni oraz absolwentów szkół technicznych i gastronomicznych. Jedną z nich jest Program Praktyk Letnich. Jego tegoroczna edycja będzie trwała od czerwca do września. Na chętnych czekają staże w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu i Trójmieście.

 

Dzięki Programowi Praktyk Letnich prowadzonych przez Sodexo, młodzi ludzie dostają możliwość zdobycia merytorycznych kompetencji, sprawdzenia w praktyce posiadanej wiedzy oraz uzyskania cennego doświadczenia zawodowego w jednej z największych na świecie firm zajmujących się kompleksową obsługą nieruchomości. A wszystko to w przyjaznej i partnerskiej atmosferze.

 

Aby zdobyć szansę na dołączenie do tegorocznego Programu Letnich Praktyk, należy wysłać aplikację poprzez link dostępny  w zakładce „KARIERA” na stronie internetowej firmy.

 

Letnie praktyki w Sodexo Polska On-site Services otwierają przed młodzieżą różne ścieżki rozwoju. Staże w naszych restauracjach to program przeznaczony dla absolwentów szkół gastronomicznych oraz studentów Technologii Żywności i Żywienia Człowieka. Praktyki w jednostkach technicznych są skierowane do techników elektryków, elektrotechników, automatyków oraz studentów politechnik. Praktykanci w tym wypadku poznają praktyczne zagadnienia z dziedziny technicznej obsługi nieruchomości, takie jak monitorowanie stanu urządzeń w systemie BMS, serwisowanie urządzeń, zarządzanie projektami optymalizacji zużycia energii, czy wdrożenia i realizacja zielonych standardów w budynkach. Natomiast staże w oddziałach centrali firmy są  przeznaczone dla osób studiujących, np. rachunkowość, zarządzanie oraz administrację i dają szansę zdobycia doświadczenia m.in. w marketingu, księgowości czy kontrolingu operacyjnym – tłumaczy Monika Bentkowska, Dyrektor Działu Zasobów Ludzkich z Sodexo Polska On-site Services.

 

W tym roku, w ramach Programu Praktyk Letnich, Sodexo Polska On-site Services stworzyło kilkanaście miejsc pracy. Jak zapowiada firma, osoby które zostaną przyjęte na staż, przejdą szkolenie BHP i stosowne wdrożenia, a za swoją pracę, dostaną wynagrodzenie. W stawianiu czoła wyzwaniom wesprą ich doświadczeni menedżerowie oraz szefowie działów. Najlepsi stażyści otrzymają propozycję stałej pracy w Sodexo.