Sodexo On-site Services, lider w dziedzinie kompleksowych usług dla nieruchomości, jest partnerem V Ogólnopolskiego Szkolenia Facility Management, które odbędzie się w dniach 20-21 maja. Ponad 100 ekspertów z sektora Facility, Property i Asset Management w ramach wydarzenia weźmie udział w spotkaniu poświęconym nowoczesnym modelom współpracy oraz narzędziom wspomagającym koordynację usług na rzecz nieruchomości.

 

Redakcja czasopisma „Facility Manager”, doświadczeni praktycy w kompleksowym zarządzaniu obiektami komercyjnymi oraz czołowi eksperci z branży nieruchomości juz po raz piąty organizują jedno z najważniejszych wydarzeń szkoleniowych z zakresu zarządzania nieruchomościami. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania będzie zagadnienie Service Charge w nieruchomościach. To pierwsze tego typu szkolenie, które w sposób kompleksowy potraktuje tematykę kosztów użytkowania powierzchni jako podstawę do funkcjonowania relacji właściciel – zarządca – operatorzy usług – najemca.

 

„Ogólnopolskie Szkolenie Facility Management to w naszej opinii jedno z najważniejszych wydarzeń dla specjalistów branży nieruchomości w Polsce. Nie mogło nas tu zabraknąć, gdyż jako ekspert w dziedzinie Facility Management czujemy się zobowiązani do dzielenia się najlepszymi praktykami i zdobytym doświadczeniem. Dlatego też wspieramy projekty, mające na celu poszerzanie wiedzy na temat szeroko pojętego Facility Managementu.” – powiedziała Katarzyna Skipor, Dyrektor Marketingu w Sodexo On-site Services.

Sodexo On-site Services prowadzi stałą współpracę z redakcją magazynu „Facility Manager”. Tegorocznej edycji wydarzenia będą towarzyszyły liczne seminaria, warsztaty i prelekcje wygłaszane przez najlepszych ekspertów rynku, w tym m.in. występ Adama Bedyka, General Services Managera z Sodexo On-site Services, pt. „Facility Management totalny czy outsourcing pojedynczych usług”.

Podczas prelekcji uczestnicy dowiedzą się m.in. jak skutecznie zarządzać zintegrowanymi usługami Facility Management w obiekcie produkcyjnym, poznają zalety pełnego outsourcingu oraz specyfikę funkcjonowania nowoczesnych modeli współpracy z dostawcami kompleksowych usług dla nieruchomości. Ponadto, wszyscy zainteresowani będą mogli także odwiedzić stoisko Sodexo On-site Services oraz porozmawiać z ekspertami z firmy w dziedzinie Facility Management.