Bakotech, wyłączny dystrybutor rozwiązań firmy TitanHQ w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej informuje, iż z początkiem września wydana zostanie nowa wersja software’owego rozwiązania anty-spamowego SpamTitan, oznaczona numerem 6.09.

Nowa odsłona SpamTitan, bazująca na kolejnym wydaniu FreeBSD (10.1), zawierać będzie szereg nowych i udoskonalonych funkcji.

Począwszy od obsługi hypervisor’ów, aż po zmiany w mechanizmie detekcji spamu i aktualizacje w polskojęzycznym interfejsie konsoli zarządzającej. Dodatkową funkcjonalnością obecną w wersji 6.09 jest możliwość włączenia i wyłączenia front-line testu RBL w zakresie pojedynczej domeny. Nowe wydanie zostało też opatrzone aktualnym znakiem graficznym producenta po rebrandingu dokonanym w sierpniu br. Tak jak dotychczas oprogramowanie będzie dostępne zarówno w postaci pliku ISO, jak i wersji na maszyny wirtualne. Od września, z wydania SpamTitan 6.09 będą mogły skorzystać także firmy zainteresowanie użytkowaniem i oferowaniem tego rozwiązania antyspamowego w postaci usługi.

Więcej informacji:
BAKOTECH Sp. z o.o.
Sandra Wasiak
Marketing Manager
tel. 660 343 988
e-mail: sandra.wasiak@bakotech.com

Lucky Monday
PR&Events
Renata Postawa-Giza
PR Specialist
tel. 607 200 775
e-mail: r.postawa-giza@luckymonday.pl