Warning: Use of undefined constant price - assumed 'price' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/plugins/pisztu/premiumpost.php on line 378

Warning: Use of undefined constant duration - assumed 'duration' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/plugins/pisztu/premiumpost.php on line 379

Prestiżową nagrodę Acanthus Aureus – Złotych Akantów, przyznawaną za najlepsze stoiska podczas międzynarodowych targów ITM Poznań, po raz kolejny otrzymała firma TBI Technology.

Złote Akanty przyznawane są wystawcom, których aranżacja stoisk idealnie wpasowuje się w ich strategię marketingową. Ekspozycje oceniane są przez specjalistów z zakresu designu i marketingu. Nagroda jest tym bardziej znacząca, że przyznawana tylko kilku spośród prawie tysiąca wystawców z 26 krajów uczestniczących w targach ITM Poznań.

Firma TBI Technology, która regularnie bierze udział w poznańskiej ekspozycji prezentowała tam nie tylko maszyny CNC, ale i narzędzia pod marką TBI Tools. Wszystko zgodnie z hasłem promocyjnym marki TBI – „Postęp to suma detali”.

Targi ITM Poznań to miejsce spotkań producentów maszyn, urządzeń oraz nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu, wymiany myśli technicznej i doświadczeń, ale także okazja do rozmów z klientami oraz sposobność do pozyskania nowych kontrahentów. W tym roku firma TBI Technology – poza udziałem w targach poznańskich – była też obecna na Targach Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL w Kielcach, a kolejną ekspozycję planuje jesienią na targach Toolex w Sosnowcu.