UNIT 4 TETA HR Center zmienia się z Nowym Rokiem. Nowa nazwa, UNIT4 Business Solutions odzwierciedla kierunek w jakim zmierza spółka –profesjonalne rozwiązania dla biznesu. Firma jest częścią grupy UNIT 4.

UNIT4 Business Solutions tworzy optymalną, dostosowaną do indywidualnych potrzeb ofertę outsourcingu usług kadrowo-płacowych oraz finansowo-księgowych. Firma dostarcza również dopasowane do typu działalności systemy TETA w modelu SaaS (Software-as-a-Service), czyli zdalnie udostępnia oprogramowanie i usługi, dzięki czemu klienci zyskują czas, pieniądze oraz pewność, że wykorzystywane rozwiązania są zawsze aktualne. Dzięki temu przedsiębiorstwa mają możliwość optymalizacji kosztów ponoszonych m.in. z tytułu funkcjonowania działów finansowych i kadrowych.

Oprócz nazwy, strategiczne zmiany obejmą także zakres i strukturę oferty. UNIT4 Business Solutions jest jednym z pionierów dostarczania usług i rozwiązań w modelu SaaS na polskim rynku i stara się być o krok przed innymi firmami z branży, dostosowując ofertę do zmieniających się warunków. Nowa struktura usług firmy obejmuje obecnie następujące obszary:

• Outsourcing Solutions
1. Outsourcing HR
– obsługa kadrowo-płacowa
– obsługa płacowa
2. Outsourcing FK

• Cloud Solutions
1. TETA HR Cloud
2. TETAERP Cloud

• IT Solutions
1. Hosting
2. Hosting i administracja
3. Administracja

„Stale rosnące zainteresowanie outsourcingiem profesjonalnych usług, przede wszystkim tych dostępnych w chmurze, pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość. Oczywiście nie zapominamy o tym, co budowaliśmy przez ostatnie lata – outsourcing rozwiązań HR czy finansowo-księgowych, oraz hosting i administracja także będą stanowić ważne składowe naszego biznesu.” – powiedział Paweł Żak, prezes UNIT4 Business Solutions „Jedno, co nie ulega zmianie, to nasze podejście do klienta i do współpracowników. Wciąż cechować je będzie współpraca, zrozumienie, otwartość i wzajemne zaufanie.”

Odświeżone zostało również logo firmy. Wkrótce zmiany obejmą także stronę www, która będzie dostępna pod adresem: www.unit4bs.pl