EVER, największy polski producent systemów zasilania gwarantowanego UPS, zaprasza na praktyczne i nowoczesne warsztaty szkoleniowe, które odbędą się 13 października 2015 oraz 17 listopada 2015 w siedzibie firmy, w Swarzędzu. Warsztaty szkoleniowe EVER pozwolą uczestnikom poszerzyć i zaktualizować wiedzę z zakresu zasilania gwarantowanego oraz zapoznać się z aktualną ofertą producenta.

DLA KOGO

Warsztaty EVER polecamy projektantom, informatykom, inżynierom, właścicielom i pracownikom firm informatycznych, kierownikom projektów, a także generalnym wykonawcom. Rekomendujemy szczególnie wszystkim, którzy w swojej pracy wykorzystują lub oferują urządzenia zasilania awaryjnego UPS.

PROGRAM

Program warsztatu obejmie część teoretyczną i praktyczną. Uczestnicy zapoznają się z procesem instalacji UPS (w tym trójfazowych UPS EVER), poznają oprogramowanie monitorująco-zarządzające PowerSoft Professional oraz praktyczne funkcjonalności podczas prezentacji w dziale Badań i Rozwoju firmy EVER. Uczestnikom przedstawiony będzie przegląd produktów producenta ich funkcjonalności oraz korzyści płynące z ich zastosowania.

REJESTRACJA

Udział w warsztacie jest bezpłatny. Aby zgłosić swoją obecność należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszenia dostępny na stronie internetowej www.ever.eu/szkolenia. Liczba miejsc na warsztat jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

ZGŁOŚ SIĘ, SKORZYSTAJ!

Więcej informacji o warsztatach znajdą Państwo na stronie: www.ever.eu/szkolenia