WatchGuard Technologies, Inc. został uhonorowany aż sześcioma nagrodami w tegorocznej 13 edycji Info Security Products Guide Global Excellence Awards. Producent zdobył nie tylko Nagrodę dla Najlepszej Firmy w kategorii Grand Winners, ale również złoto w kategorii Best Security Products and Solutions for Medium Enterprises za urządzenie Firebox T30.

Pełna lista nagrodzonych pracowników i produktów:

  • WatchGuard Technologies: Główny Zwycięzca w kategorii Najlepsza Firma
  • WatchGuard Firebox T30: Złoty Zwycięzca w kategorii Produktów i Rozwiązań Bezpieczeństwa dla Małych Firm i SOHO
  • WatchGuard Firebox T70: Srebrny Zwycięzca w kategorii Zintegrowane Rozwiązania Bezpieczeństwa i UTM
  • WatchGuard Firebox M300: Srebrny Zwycięzca w kategorii Produktów i Rozwiązań Bezpieczeństwa dla Enterprise (Medium)
  • WatchGuard Wi-Fi Cloud v1: Srebrny Zwycięzca w kategorii Najbardziej Innowacyjnego Rozwiązania Bezpieczeństwa (Oprogramowanie) Roku
  • Corey Nachreiner, Chief Technology Officer: Brązowy Zwycięzca w kategorii Chief Technology Officer Roku

Fakt, że tak wiele produktów zostało nagrodzonych, pokazuje jak szeroki i bogaty zakres usług i produktów bezpieczeństwa oferuje WatchGuard. Wyróżnienie Firebox T30 udowadnia, że bezpieczeństwo jest istotną kwestią dla wszystkich firm, niezależnie od jej rozmiarów. Małe firmy i lokalizacje zdalne od dawna są uważane za łatwy cel dla atakujących. T30 zapewnia bezpieczeństwo na poziomie Enterprise małym biurom, oddziałom i przedsiębiorstwom detalicznym, które charakteryzują się rozproszonym systemem działalności. Jest to doskonałe autonomiczne rozwiązanie zarówno dla niewielkich biur, jak i również dużych organizacji, którą chcą rozszerzyć łatwą w obsłudze, pełną ochronę UTM dla zdalnych pracowników i mniejszych oddziałów.

Firebox T30 to efektywne kosztowo rozwiązanie, które zapewnia niemal wszystkie funkcje dostępne w większych urządzeniach UTM WatchGuard, w tym wszystkie funkcje zabezpieczeń, takie jak ochrona ransomware i zapobieganie utracie danych.

Więcej o samym rozwiązaniu: https://bakotech.pl/product/1-seria-firebox-t10-t30-t50/

 

    

 

O WatchGuard

Firma WatchGuard Technologies powstała w 1996 roku w Seattle. Od samego początku producent skupił się na rozwiązaniach dotyczących bezpieczeństwa sieciowego. To właśnie WatchGuard zaprojektował i uruchomił pierwszą zaporę sieciową. Firma zatrudnia ponad 500 pracowników i ma swoje przedstawicielstwa na wszystkich kontynentach. Producent regularnie klasyfikowany jako lider i wizjoner w raportach Gartnera dla UTM/NGFW, ma na swoim koncie ponad milion wdrożonych rozwiązań do zapewniania bezpieczeństwa, zarówno w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, jak i w dużych firmach na całym świecie. System raportowania, wizualizacji systemu i zarządzania, WatchGuard Dimension, uznawany jest jako wzór dla konkurencji, co potwierdzają liczne nagrody branżowe.

 

Więcej informacji:

BAKOTECH Sp. z o.o.

Agnieszka Trenda

PR&Marketing Manager, tel. 660 910 074

e-mail: agnieszka.trenda@bakotech.com

www.bakotech.pl

 

O BAKOTECH

Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej.