Kancelaria K|P|R|F Law Office została tegorocznym laureatem prestiżowej nagrody CEE Retail Awards w kategorii „Firma Prawnicza Roku 2015” przyznawanej przez EuropaProperty. Nagrody zostały wręczone 28 stycznia br. w Warszawie podczas ósmej dorocznej gali CEE Retail Real Estate Awards.

W skład jury konkursowego weszło w tym roku aż 59 profesjonalistów działających na międzynarodowym rynku retail, w tym prezesów największych firm sektora nieruchomości komercyjnych, deweloperów, inwestorów, doradców, finansistów, przedstawicieli i zarządców centrów handlowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Przyznając to wyróżnienie jurorzy zwracali szczególną uwagę na aktywne działania KPRF Law Office na przestrzeni ostatniego roku, które odznaczyły się nie tylko najwyższej jakości doradztwem prawnym, ale także zrozumieniem biznesowych potrzeb klientów kancelarii.

Skład jury docenił także fakt, iż ubiegłym roku prawnicy KPRF Law Office występowali nie tylko w charakterze pełnomocnika największych firm działających w regionie CEE (takich jak APSYS czy IKEA), ale również wspierając mniej znane marki i wprowadzając je na polski rynek. Dzięki wytężonej pracy udało się między innymi zrestrukturyzować sieć sprzedaży spółki odzieżowej Próchnik oraz Rage Age, rozwinąć kolejne salony księgarni Autorskich, a także otworzyć pierwsze w Polsce sklepy hiszpańskiego giganta, sportowej sieci Decimas.

Rafał Fabisiak, partner kierujący w KPRF zespołem obsługującym sektor nieruchomości komercyjnych stwierdził: „To dla nas szczególne wyróżnienie, potwierdza bowiem naszą wzrastającą pozycję wśród firm prawniczych, świadczących usługi doradztwa prawno-biznesowego w sektorze rynku nieruchomości, w tym w szczególności w sektorze retail. Cieszymy się, że ciężka praca całego zespołu została doceniona przez naszych klientów, liderów i ekspertów rynku.”