Wrocławska firma Importuj z Nami jest w gronie partnerów targów China Homelife Show, które odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w terminie 28-30 maja 2014r. Program targów wzbogacony jest o forum inwestycyjne, podczas którego eksperci podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami na temat współpracy gospodarczej z partnerami z Chin. Piotr Burzyński, właściciel Importuj z Nami będzie mówił o tym, jak stawiać pierwsze kroki w imporcie z Chin.

Podczas trzeciej edycji targów China Homelife Show 500 wyselekcjonowanych wystawców zaprezentuje swoje i firmy i produkty w podziale na następujące kategorie: meble, artykuły AGD, odzież i tekstylia, kuchnia i łazienka, dekoracja wnętrz , ogród i czas wolny. Targi są okazją do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z chińskimi firmami, znalezienia partnerów handlowych czy nawet podpisania umów. Zwiedzającym bezpłatnie pomogą tłumacze władający językiem chińskim, angielskim, rosyjskim, ukraińskim i polskim. Z ich usług będzie można korzystać przez cały okres targów.

Wartość dodaną stanowi forum inwestycyjne China-Poland Matchmaking and Trade Forum, które odbywać się będzie 28 i 29 maja w godz. 11-15 w pawilonie 6a. Przedsiębiorcy dowiedzą się, z jakimi problemami można się spotkać podczas importu towarów z Chin i jak je skutecznie rozwiązywać. Tematyka forum obejmuje m.in.:
– zarządzanie ryzykiem walutowym w handlu z Chinami,
– zasady bezpiecznego importu z Chin,
– najdogodniejsze sposoby transportu,
– zagadnienia kultury biznesu.

W gronie partnerów wydarzenia jest wrocławska firma Importuj z nami. Właściciel IzN, Piotr Burzyński będzie jednym z prelegentów forum. Opowie o tym, jak stawiać pierwsze kroki w imporcie z Chin (od czego zacząć, jak przebiega import, jak nie stracić pieniędzy, z kim współpracować). To świetna okazja dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą zdobyć cenne wskazówki, jak prowadzić interesy z Państwem Środka.

Udział w forum jest bezpłatny, wymaga jedynie rejestracji przez stronę internetową: http://homelife.com.pl.