Za oknem coraz cieplej. Prace budowlano-remontowe wrą. Na dobre rozpoczął się także okres urlopowy. Z tej okazji firma Pallmann przygotowała dla fachowców z branży podłogowej akcesoria fotograficzne na wakacje.

Pallmann_ulotka_promocja_wakacyjna_2015_06_26-001
Specjaliści z branży podłogowej mogą w tym roku zabrać na urlop sprzęty, które pozwolą im utrwalić wakacyjne wspomnienia. Decydując się na wybrane produkty z oferty PALLMANN kupujący otrzyma kamerkę sportową SJCAM SJ4000 za symboliczną złotówkę. Promocja obejmuje sprzedaż następujących produktów:
• Lakiery na bazie wodnej Pall-X,
• Olej Magic Oil 2K,
• Soya Base Plus,
• Pall-X 333 Color,
• Allbase,
• Pall-X Kitt,
• Wodne środki pielęgnacyjne: Clean, FinishCare, FinishCare Stop, CleanStrong, Magic OilCare, OilCare.
Dodatkowo pierwszych 200 klientów, którzy zamówią zestaw lakierów wodnych na powierzchnię min. 50m², otrzyma również kijek selfie w zestawie z pilotem Bluetooth oraz uchwytem do telefonu.
Promocja obowiązuje do 30 września 2015 r. lub wyczerpania zapasów. Informacje o limicie zamówienia, do którego dołączana jest kamerka uzyskają Państwo u swojego dostawcy. Promocja adresowana jest do dystrybutorów oraz parkieciarzy.
Superkamera sportowa SJCAM 4000
SJCAM 4000 to jedna z najpopularniejszych kamer sportowych. Można nią filmować w jakości FULL HD, robić zdjęcia o rozdzielczości 12 Mpx w szerokim kącie czy też zainstalować w samochodzie jako wideorejestrator. Kamera jest dodatkowo wyposażona w zestaw uchwytów pozwalający na jej montaż na kasku czy rowerze. SJCAM 4000 dzięki wodoodpornej obudowie sprawdzi się podczas wakacji nad wodą czy podczas zimowych szaleństw na nartach.

Gadżet roku – kijek selfie

Teleskopowy kijek selfie o długości 110 cm umożliwia zrobienie samodzielnie ciekawego zdjęcia z innej perspektywy. W zestawie pilot Bluetooth oraz uniwersalny uchwyt do telefonu i kamerki SJCAM 4000.