Dzisiejszy świat wymaga od konsumentów przemyślanych zakupów. Jak dowodzą sondaże, chcemy oszczędzać i żyć w zgodzie ze środowiskiem. Szukamy innowacyjnych rozwiązań i świadomie decydujemy się na dany produkt. I właśnie dla takich konsumentów – świadomych i rozważnych – firma Ariston oferuje swoje nowe produkty: gazowy przepływowy podgrzewacz wody FAST EVO, kompaktowy kondensacyjny kocioł gazowy GENUS PREMIUM EVO oraz podgrzewacz wody z pompą ciepła NUOS PRIMO.

Gazowy przepływowy podgrzewacz wody FAST EVO to przede wszystkim bezpieczeństwo. Dzięki zastosowaniu systemu jonizacyjnego, gdy zaniknie płomień, dopływ gazu zostanie automatycznie odcięty. Urządzenie wyłączy się również wtedy, gdy wystąpią jakiekolwiek zakłócenia w odprowadzaniu spalin przez przewód kominowy. To jednak nie jedyna zaleta tego produktu. W jego przypadku bowiem spełniło się marzenie o oszczędności gazu – zastosowanie systemu zapłonu elektronicznego zlikwidowało funkcję dyżurnego płomienia. Gazowy podgrzewacz wody FAST EVO pozwala ponadto na utrzymanie stabilnej temperatury wody. Nowoczesny wygląd, zgodny z aktualnymi włoskim trendami, a także czytelne i dobrze zorganizowane menu to niebagatelny dodatek, który podkreśla wyjątkowość podgrzewacza wody FAST EVO.

Bezpieczeństwo, komfort i oszczędność to także cechy kolejnego produktu, oferowanego przez markę Ariston. Podgrzewacz wody z pompą ciepła powietrze – woda NUOS PRIMO to propozycja dla bardzo wymagających klientów. Produkt ten, przy bardzo niskim zużyciu energii elektrycznej (jedynie 250 W), ogrzewa wodę do 55°C. Realnie zatem zmniejsza koszty eksploatacyjne podczas produkcji ciepłej wody użytkowej. Produkt dostępny jest w wiszącej wersji o pojemności 80 i 100 litrów.

O oszczędzaniu mogą również myśleć nabywcy kondensacyjnego kotła gazowego GENUS PREMIUM EVO. Urządzenie wyposażono w wentylator modułowy, pompę obiegową o dużej wydajności oraz wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego protokołu BUS BRIDGENET możliwe jest zintegrowanie kotła z systemami solarnymi.
Marka Ariston dowodzi, że wydajność to efektywność i poszanowanie zasobów. Szanuje wodę, widząc w niej największy skarb. Docenia komfort, uważając, że to jakość życia. Ariston to świadomy wybór dobra, na który zasługujesz.