angels__nowodvorski_lighting_3

Aranżując pokój dziecka możemy pokusić się o znacznie ciekawsze rozwiązania, niż tradycyjny wystrój w odcieniu różowym lub niebieskim. Każdego uwielbiającego bajki malucha z pewnością zachwycą baśniowe motywy, kreujące scenerię wprost ze snu. O nutę sielskości w dziecięcej sypialni zadbają rozmarzone aniołki, zdobiące lampy z kolekcji ANGELS marki Nowodvorski Lighting.

Niebiańskie inspiracje

Wyobraźnia dzieci nie zna granic, dlatego także ich pokój musi być wykończony z odpowiednią dozą fantazji. Aby zamienić wnętrze dziecięcego pokoju w istną krainę marzeń i snów warto dłuższą chwilę poświęcić na wybór odpowiednich dodatków. Ponadto w pokoju małych domowników niezwykle ważne jest oświetlenie wypełniające wnętrze przyjemnym i bezpiecznym światłem. To właśnie lampy z kolekcji ANGELS marki Nowodvorski Lighting pozwolą wzbogacić wnętrze sypialni dziecka o marzycielski akcent, który dodatkowo ułatwi maluchowi zasypianie.

Główny motyw kolekcji stanowią aniołki. Znajdziemy w niej trzy modele, wyposażone w jeden, dwa lub trzy punkty świetlne. Całości dopełnia delikatna paleta barw, która doskonale dopasuje się zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca. Co więcej romantyczne aniołki wzbogacą nie tylko wystrój pokoju dziecka, ale mogą także stać się efektownym akcentem w zachowanej w stylu angielskim sypialni.

 

Kolekcja ANGELS marki Nowodvorski Lighting:

ANGELS I

Szerokość: 24 cm

Odległość od ściany: 13 cm

Cena detaliczna:  68,80 zł brutto

 

ANGELS II

Szerokość: 42 cm

Odległość od ściany: 13 cm

Cena detaliczna: 125,46 zł brutto

 

ANGELS III

Szerokość: 52 cm

Odległość od ściany: 13 cm

Cena detaliczna: 205,41 zł brutto

 

Firma Technolux Sp.j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa, Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy, na Węgry i do Wielkiej Brytanii.

 

Nowodworski Sp.j.

Bojemskiego 11

42-202 Częstochowa

Tel +48 343449110

www.nowodvorski.com

nowodvorski@nowodvorski.com