certyfikat_jakosc_roku_dobroplast_2

17 marca 2016 roku w Warszawie w hotelu Radison Blu Centrum odbyła się druga edycja Europejskiego Kongresu Jakości, podczas której rozdano nagrody Jakość Roku 2015®. I tym razem w gronie wyróżnionych przedsiębiorstw nie zabrakło firmy Dobroplast, lidera w produkcji okien i drzwi na polskim rynku, który otrzymał brązową statuetkę i certyfikat JAKOŚĆ ROKU 2015®.

Europejski Kongres Jakości to wydarzenie organizowane corocznie przez Fundację Qualitas Europejskie Centrum Pomocy Dobrych Praktyk, mające na celu wspieranie i promowanie dobrych praktyk w biznesie oraz nieustannego podnoszenia jakości oferowanych produktów i usług. Jest to jedyne spotkanie na krajowym rynku, które łączy w jednym miejscu praktyków oraz teoretyków we wspólnych rozważaniach nad jakością polskiego biznesu. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „JAKOŚĆ. Po prostu.”, a wśród prelegentów zobaczyć można było m.in. prof. Andrzeja Blikle autora książki „Doktryna Jakości” oraz dr Erica Janssensa – Dyrektora Generalnego European Organization for Quality z siedzibą w Brukseli. Kongres zwieńczyło uroczyste wręczenie certyfikatów JAKOŚĆ ROKU®, stanowiących wyróżnienie przedsiębiorstw, organizacji i jednostek naukowo-badawczych, które w swoich działaniach kierują się priorytetem wysokiej jakości świadczonych usług i oferowanych produktów.

Wśród tegorocznych laureatów i tym razem znalazła się firma Dobroplast, która już po raz drugi wzięła udział w Kongresie, otrzymując jednocześnie prestiżowe wyróżnienie JAKOŚĆ ROKU 2015®. Certyfikat i statuetkę JAKOŚĆ ROKU Brąz odebrał  Sebastian Paprocki Marketing Manager firmy Dobroplast. „Jesteśmy dumni, że nasza firma już po raz kolejny została uhonorowana tytułem JAKOŚĆ ROKU®. To dla nas zaszczytne wyróżnienie, które stanowi jednocześnie potwierdzenie, że obrana przez nas strategia rozwoju przedsiębiorstwa, dbałość o najwyższą jakość oferowanych produktów oraz nastawienie na innowacyjne rozwiązania jest doceniana i stanowi dobry kierunek” – mówi Sebastian Paprocki z firmy Dobroplast.

 

Dobroplast Fabryka Okien Sp. z o.o.to wiodąca na polskim rynku marka produkująca okna – PCV, okna plastikowe, okna dachowe oraz drzwi. Fabryka Okien Dobroplast powstała w 2000 roku w Starym Laskowcu koło Zambrowa i tam znajduje się jej główny zakład produkcyjny. Bezkonkurencyjnacena jak również jakość wytwarzanego asortymentu od lat podtrzymują pozytywne opinie klientów firmy Dobroplast. W ofercie marki  znajduje się wiele atrakcyjnych produktów takich jak: okna dachowe PCV Skylight, okna elewacyjne PCV -Avantgarde, energooszczędne Ovlo, Ovlo Classic, okna do domów pasywnych Encore i Prime oraz parapety PCV. Wśród propozycji znajdują się również okna i drzwi aluminiowe, rolety, a także moskitiery. Wszystkie produkty marki Dobroplast idealnie wpisują się w nowoczesne projekty aranżacyjne domów oraz mieszkań.

 

DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.

Stary Laskowiec 4

18-300 Zambrów

tel.: +48 86 276 35 00

fax: +48 85 674 32 55

e-mail: dobroplast@dobroplast.pl