hydroizolacja_2k_den_braven

Czasem największe zagrożenie tkwi w czynnikach, które oddziałują delikatnie, lecz przez długi czas. Tak też się dzieje w przypadku wilgoci, która naraża na szwank nasz dom zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Na szczęście z pomocą innowacyjnej zaprawy zabezpieczającej Hydroizolacja-2K firmy Den Braven stworzymy nieprzepuszczalną dla wody barierę tak w łazience i kuchni, jak i na balkonie oraz tarasie, a nawet w piwnicy.

Wodoszczelność nowej generacji

Zaprawa Hydroizolacja-2K firmy Den Braven to flagowy produkt zupełnie nowej linii produktów przeznaczonych do wykonywania izolacji przeciwwilgociowej i przeciwwodnej. Stworzona dzięki niej powłoka zachowuje całkowitą wodoszczelność, nawet w kontakcie z wodą pod ciśnieniem. Opiera się nawet działaniu wody chlorowanej, a dzięki trwałej elastyczności idealnie dopasowuje się do kształtu powierzchni. Doskonała zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Umożliwia układanie płytek po zaledwie 48 h od aplikacji.

Zaprawa Hydroizolacja-2K firmy Den Braven przeznaczona jest do zabezpieczania podłoży cementowych, betonowych, tynków cementowo-wapiennych, żelbetowych, a także wykonanych z betonu komórkowego, silikatów i płyt G-K. Gotowa powłoka z powodzeniem mostkuje również niewielkie pęknięcia i rysy w podłożu. Ponadto zapewnia wysoki stopień ochrony konstrukcji budowlanych przed wodami gruntowymi, oraz obecnymi w niej gazami promieniotwórczymi, takimi jak radon. Ponadto jest to doskonały produkt do przeciwwodnej izolacji ścian piwnic, fundamentów, cokołów, a także izolacji poziomych.

 

Z pomocą zaprawy Hydroizolacja-2K firmy Den Braven zapewnimy sobie solidne i całkowicie niepodatne na negatywny wpływ wody i wilgoci wykończenie naszego domu oraz jego najbliższego otoczenia. Oprócz niej, w skład całego systemu wchodzą jeszcze trzy inne produkty, dbające o kompleksową ochronę zróżnicowanych podłoży – Grunt Kontaktowy, Grunt Uniwersalny oraz Wodochronna taśma wzmacniająca.

 

www.denbraven.pl

 

Den Braven East Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie koło Poznania, będąca oddziałem Grupy Den Braven, od kilkunastu lat zajmuje się propagowaniem nowoczesnych technik uszczelniania w Polsce i w Europie Wschodniej. Holding Den Braven jest uznanym światowym liderem technologii uszczelnień. Dzięki nowoczesnym fabrykom, zaawansowanym produktom i aktywności doświadczonego personelu w kilkudziesięciu oddziałach handlowych, marka Den Braven jest dziś rozpoznawalna na całym świecie, ciesząc się sympatią i zaufaniem profesjonalistów. Różnorodność i wysoka jakość produktów Den Braven gwarantuje ich szerokie zastosowanie w budownictwie, przemyśle, motoryzacji, szklarstwie i gospodarstwie domowym. W ofercie Den Braven East znajduje się szeroki wybór mas uszczelniających, w tym popularnych silikonów, akryli, pian poliuretanowych, klejów montażowych, HD-polimerów, akcesoriów do ich użycia oraz innych wyrobów chemii budowlanej, przemysłowej i samochodowej.