Przybrudzone ściany wewnętrzne często są powodem, dla którego podejmujemy decyzję o odświeżeniu wyglądu naszego domu lub mieszkania. Przed rozpoczęciem prac malarskich warto sprawdzić, czy na ścianach nie pojawiły się rysy lub pęknięcia. Jeżeli ubytki nie są zbyt głębokie, bez problemu wypełnimy je przy pomocy akrylu Express marki Soudal.

Zmiana koloru ścian w pomieszczeniu jest stosunkowo łatwym zadaniem, nie należy jednak zapominać o odpowiednim przygotowaniu ich powierzchni. Może to oznaczać konieczność wykonania pewnych napraw, takich jak likwidacja pęknięć w tynku. Stosując akryl Express z portfolio firmy Soudal, skutecznie usuniemy niedoskonałości i uzyskamy znacznie lepszy efekt przemalowania ścian. Co istotne, akryl ten pozwoli nam na bardzo szybkie przeprowadzenie prac związanych z odświeżeniem wnętrza, ponieważ dzięki innowacyjnej formule daje się obrabiać i malować już po 10 minutach od momentu aplikacji.

Akryl Express firmy Soudal cechuje się perfekcyjną przyczepnością do większości powierzchni porowatych. Jest powszechnie wykorzystywany do maskowania rys i szpar w betonie, murze, tynku i drewnie, spoinowania płyt kartonowo-gipsowych w technologii suchej zabudowy, wypełniania szczelin przy listwach ościeżnicowych, parapetach i panelach, a także do fugowania połączeń budowlanych o niewielkiej ruchomości. Ponadto nie zawiera rozpuszczalników, jest bezwonny i całkowicie bezpieczny dla materiałów dekoracyjnych.

Z pomocą akrylu Express firmy Soudal szybko i skutecznie pozbędziemy się rys i pęknięć z powierzchni ścian, a co za tym idzie – odpowiednio przygotujemy je do malowania.