Domy nowoczesne - okładkaDomy, które podobijają serca miłośników nowoczesnego designu! Najmodniejsze projekty, najnowsze kolekcje i najciekawsze połączenia, czyli aktualne trendy w architekturze w nowym, elektronicznym katalogu Pracowni Projektowej ARCHIPELAG.  

 

Nowy e-katalog „Domy Nowoczesne” jest dostępny tutaj

 

Innowacyjne piękno

W najnowszym e-katalogu Pracowni Projektowej ARCHIPELAG, w atrakcyjnej formie zaprezentowano kwintesencję aktualnych nurtów w architekturze i designie. Wśród tegorocznych hitów prym wiodą domy z płaskim dachem oraz budynki o oszczędnej bryle, popularnie nazywane stodołami, które stanowią nowoczesną kontynuację tradycyjnych rozwiązań. W katalogu ponadto TOP 10 najciekawszych domów nowoczesnych – projekty o jasnych i przestronnych wnętrzach, ciekawym wykończeniu oraz niebanalnej formie, a także moc inspiracji od zaprzyjaźnionych firm partnerskich.

ekran 1   ekran 3

Nowoczesny komfort

Do najnowszego wydania elektronicznego katalogu koniecznie powinny zajrzeć osoby marzące o efektownym domu, który stanie się wyjątkową ozdobą każdego krajobrazu. Wśród różnorodnych pomysłów, propozycje w swoim stylu odnajdą zarówno miłośnicy nowoczesnego minimalizmu, jak i wielbiciele wyszukanej, modernistycznej elegancji. Domy nowoczesne to budynki zaprojektowane z troską o ergonomię i elastyczny układ funkcjonalny, który gwarantuje mieszkańcom codzienny komfort i najwyższy standard przestrzeni mieszkalnej.

ekran 4 ekran 2

Energooszczędny charakter

Wszystkie domy prezentowane w e-katalogu wyróżniają się znakomitymi parametrami energooszczędnymi. Dzięki zastosowaniu kompleksowych rozwiązań – konstrukcyjnych, materiałowych i instalacyjnych, projekty Pracowni Projektowej ARCHIPELAG plasują się w najwyższej klasie energetycznej.

ekran 5

Wygodna forma

Dzięki interaktywnej formule e-katalogu, czytelnicy zainteresowani konkretną prezentacją, mogą błyskawicznie przenosić się do dodatkowych treści, zdjęć i materiałów, dostępnych na stronie internetowej www.archipelag.pl oraz na fan page’u Pracowni Projektowej ARCHIPELAG na Facebooku, a także do informacji udostępnionych na portalach partnerów prezentowanych w e-katalogu.

 

Nowy e-katalog „Domy Nowoczesne” jest dostępny tutaj

 

Serdecznie zapraszamy do lektury!

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG