Na osiedlu EKO-PARK w Warszawie, w otulinie parku i Pola Mokotowskiego, powstają trzy kameralne rezydencje mieszkaniowe FINALE APARTMENTS. Projekt realizowany w najwyższym standardzie wykończenia o niepowtarzalnej architekturze, gwarantuje nowoczesne, przyjazne środowisku rozwiązania technologiczne oraz najwyższy komfort dla mieszkańców. Inwestycja spółki z grupy  EKO-PARK zostanie oddana do użytkowania pod koniec 2017 roku.

Butikowa inwestycja FINALE APARTMENTS to maksymalnie 27 ekskluzywnych apartamentów o zróżnicowanym metrażu – od 147,80 do 477,90 m2. Każdy z lokali wyróżniają przestronne wnętrza, duże tarasy i ogrody zimowe. Formuła open space daje właścicielom swobodę nieograniczonej aranżacji lokalu. Mieszkańcy trzeciego piętra znajdą relaks i ukojenie w zielonym ogrodzie na dachu rezydencji. Do dyspozycji mieszkańców będzie również dwupoziomowy parking podziemny, sala ćwiczeń i relaksu, a o ich potrzeby zadba opieka concierge.

Perła na warszawskiej mapie nieruchomości!

Są takie miejsca w Warszawie, gdzie zawsze można spotkać kogoś wyjątkowego, miejsca które gromadzą elitę biznesową, polityczną i artystyczną kraju. Niewątpliwie takim miejscem jest Mokotów. To właśnie tu pod koniec 2017 roku, na osiedlu EKO-PARK, oddana zostanie butikowa inwestycja mieszkaniowa FINALE APARTMENTS. Kameralne rezydencje to wyjątkowe miejsce, zarówno dla biznesmenów, jak i artystów, tych wszystkich, którzy cenią sobie kontakt z naturą, prywatność i spokój, pozostając w bliskości kulturalnych atrakcji stolicy. Miejsce to idealnie nadaje się także dla rodzin z dziećmi – jest bezpieczne, ciche i spokojne.

Deweloperzy chętnie sięgają po wyrażenia „unikatowa lokalizacja, bliskość natury”, często jednak na wyrost. Z realizowanych obecnie w Warszawie inwestycji jedynie FINALE APARTMENTS może pochwalić się wyjątkową lokalizacją w otulinie parku i sąsiedztwie Pola Mokotowskiego, jednego z największych warszawskich terenów zielonych, ulubionego miejsca spotkań i relaksu warszawiaków. Przestrzeń, oddech i hektary zieleni na wyciągnięcie dłoni – wszystko w ścisłym centrum stolicy. To połączenie przesądzające o tym, że inwestycja FINALE APARTMENTS jest absolutną perłą na warszawskiej mapie nieruchomości – mówi Artur Chwist Wiceprezes ds. Marketingu oraz Sprzedaży Inwestycji deweloperskich grupy EKO-PARK.

EKO-PARK: piękno i komfort życia w kameralnych lokalizacjach w bliskości natury

Prawdziwe piękno inwestycji FINALE APARTMENTS oraz wirtuozerię w projektowaniu komfortu dla mieszkańców gwarantuje firma EKO-PARK, jeden z czołowych deweloperów w stolicy, specjalizujący się w prestiżowych inwestycjach mieszkaniowych. EKO-PARK to ponad 20 lat doświadczenia w realizacji około 2100 apartamentów, wielokrotnie nagradzanych inwestycji w Warszawie i Krakowie.

Deweloper przykłada ogromną wagę do spójności urbanistycznej i stylistycznej swoich projektów, piękna inwestycji i komfortu mieszkańców. W poszukiwaniu wirtuozów budowania przestrzeni zaprasza do współpracy wybitnych architektów z kraju i zagranicy. Kameralne rezydencje FINALE APARTMENTS zostały stworzone w renomowanej pracowni KUL Architekci. Z niezwykłą starannością zaprojektowano także otoczenie rezydencji, uwzględniając nietypowe rozwiązania w zakresie małej architektury i oświetlenia.

Klienci grupy EKO-PARK doceniają również zastosowanie w inwestycji najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych, które służą mieszkańcom i środowisku naturalnemu, takich jak system grzewczy nowoczesnej generacji LogoTerma. Apartamenty zostaną wyposażone również w instalację wody lodowej. Dla miłośników zdrowia i urody deweloper zaprojektował salę fitness. Najwyższe bezpieczeństwo i dyskrecję zapewni ochrona rezydencji, a doświadczona obsługa concierge zadba o wszystkie, nawet najbardziej wyszukane, potrzeby mieszkańców.

PODSTAWOWE INFORMACJE O INWESTYCJI FINALE APARTMENTS
Adres Warszawa, ul. Chodkiewicza 1
Deweloper Grazioso-PD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Generalny Inwestor Zastępczy Eko-Park S.A.
Projekt KUL Architekci
Liczba budynków 3
Liczba kondygnacji 6 (dwupoziomowy parking podziemny, parter,  3 piętra)
Liczba mieszkań 24 – 27
Liczba miejsc parkingowych 82
Powierzchnia dostępnych lokali 147,80 –  477,90 m2
Układ mieszkania open space z możliwością własnej aranżacji, każde mieszkanie posiada taras, ogród zimowy
Termin oddania IV kwartał 2017 roku
Wykończenie standard deweloperski
Dodatkowe udogodnienia wspólne patio i siłownia, obiekt ogrodzony, strzeżony, system grzewczy nowej generacji LogoTerma, zielony ogród na dachu