Przy rozpoczynaniu inwestycji polegającej na budowie domu, inwestor prywatny musi uzyskać pozwolenie na budowę z Urzędu Gminy czy z Urzędu Miasta. Wśród dokumentów, jakie musi przedłożyć w tym celu musi znaleźć się też projekt domu. Taki projekt musi być wykonany i przystosowany do istniejących na działce budowlanej warunków zagospodarowania przestrzennego przez wykwalifikowanego architekta. Projektanci przygotowują projekt domu według wskazań klienta, albo też dostosowują istniejący projekt do indywidualnych wymagań odbiorcy.

Gotowe projekty domów niewątpliwie są korzystniejsze pod względem cenowym niż tworzone od podstaw, unikalne projekty domów, wykonane przez architekta według wskazówek klienta. W Pracowni Projektowej Flak & Abramowicz można skorzystać z bogatej bazy projektów domów jedno lub dwurodzinnych, nowoczesnych, tradycyjnych, parterowych i piętrowych. Łącznie, na stronie dobredomy.pl znajdziemy ponad 400 gotowych projektów domów, z których bez wątpienia wiele spełni nasze oczekiwania.

Aby ułatwić klientom poszukiwanie na stronie www.dobredomy.pl – projekty domów uszeregowano wg czytelnych kategorii. Wybierając jedną z nich można przeglądać np. wyłącznie domy parterowe, zgodnie z życzeniem użytkownika. Zainstalowana w serwisie dodatkowa aplikacja – porównywarka projektów – umożliwia także porównanie ze sobą dwóch wybranych domów, które szczególnie interesują użytkownika.

Ponadto, Pracownia Projektowa Dobre Domy zaznacza, że bez problemu dostosuje wybrany przez klienta projekt, do jego wskazówek i warunków stwarzanych przez działkę budowlaną, na której docelowo dom ma się znaleźć. Wybór gotowego projektu domu na pewno ułatwią profesjonalni konsultanci, podpowiadając klientom, na co zwrócić przy tym szczególną uwagę, aby wybrać projekt, który będzie optymalnie dopasowany do potrzeb przyszłych domowników.

Pracownia Projektowa Flak & Abramowicz Dobre Domy dba o to, aby baza gotowych projektów domów cały czas była rozbudowywana i odpowiadała na zróżnicowane oczekiwania klientów. Dzięki temu już wkrótce liczba gotowych projektów w bazie dobredomy.pl przekroczy kolejną granicę, oferując zainteresowanym zawrotne pół tysiąca nowoczesnych projektów.