2016.04.05. Warszawa, Scheraton, III Forum Branzy Lazienkowej, fot.: Piotr Waniorek / Zelazna Studio nazwa sesji: Gala Konkursowa Łazienka – Wybór Roku 2016 Łazienka – Salon Roku 2016 5 kwietnia 2016 n/z
2016.04.05. Warszawa, Scheraton, III Forum Branzy Lazienkowej, fot.: Piotr Waniorek / Zelazna Studio
nazwa sesji: Gala Konkursowa
Łazienka – Wybór Roku 2016
Łazienka – Salon Roku 2016
5 kwietnia 2016
n/z

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W pierwszym tygodniu kwietnia odbyło się III Forum Branży Łazienkowej, które uroczyście zakończyła finałowa gala konkursu organizowanego przez magazyn Łazienka oraz portal RynekŁazienek.pl – „Łazienka – Wybór Roku 2016”. Wśród  laureatów i tym razem nie zabrakło firmy Den Braven, która odebrała nagrodę za najnowszy produkt chroniący przed szkodliwym działaniem wilgoci – Hydroizolację 2k.

„Łazienka – Wybór Roku” to coroczny plebiscyt pod patronatem czasopisma Łazienka oraz serwisu internetowego RynekŁazienek.pl. Jest to jedyne tego typu wydarzenie poświęcone łazienkom i promujące produkty przeznaczonego do tego specyficznego pomieszczenia. Celem konkursu jest wybranie najwyższej jakości, innowacyjnych i dopasowanych właściwościami propozycji dostępnych na rynku. W tym roku Kapituła Konkursu już po raz piętnasty wyłoniła zwycięzców w 14 kategoriach. W skład Kapituły weszli architekci, projektanci, przedstawiciele salonów z wyposażeniem łazienkowym, organizacji związanych z branżą łazienkową oraz mediów branżowych. Wśród laureatów już po raz kolejny znalazła się również firma Den Braven, tym razem zdobywając tytuł „Łazienka – Wybór Roku 2016” za Hydroizolację 2k w kategorii Chemia w Łazience. „To dla nas ogromny zaszczyt odbierać tak cenne wyróżnienie. Cieszymy się, że już po raz kolejny innowacyjność i jakość naszych produktów została doceniona przez  konkursowe Jury. Stanowi to dla nas potwierdzenie, że ukierunkowanie się na produkcję wysokojakościowej, specjalistycznej chemii budowlanej przeznaczonej do trudnych zadań jest dobrą strategią – mówi Andrzej Nowak Dyrektor Sprzedaży Rynek Hurtowo-Detaliczny z firmy Den Braven.

Hydroizolacja 2k, która została wyróżniona w plebiscycie, to dwuskładnikowa, bezspoinowa, podpłytkowa zaprawa uszczelniająca na bazie wodnej dyspersji kopolimerów i modyfikowanej mieszanki cementowej. Przeznaczona jest do zastosowań w łazienkach, a także wszędzie tam, gdzie potrzebne jest odpowiednie zabezpieczenie podłoża przed szkodliwym działaniem wilgoci – w kuchni, piwnicach, na tarasach, balkonach czy nawet basenach. W szczególności polecana jest do stosowania pod glazurę i terakotę, tworząc nośną i szorstką warstwę, idealną pod klej cementowy do płytek (ich układanie możliwe jest już po upływie 24-48 h od aplikacji). Zaprawa tworzy całkowicie wodoszczelną i elastyczną powłokę chroniącą przed wnikaniem wilgoci, zwiększając również odporność na działanie wody pod ciśnieniem czy wody chlorowanej. Dzięki temu, że jest bardzo dobrze przyczepna do wielu podłoży budowlanych, w tym cementowych, betonowych, żelbetowych, gipsowych, z powodzeniem wykorzystywać ją można zarówno do renowacji, jak i nowych konstrukcji na płaszczyznach pionowych i poziomych wewnątrz, ale również na zewnątrz pomieszczeń.  Dodatkowo, dwuskładnikowa formuła w postaci płynnej emulsji i sypkiej zaprawy, dla wygody użytkownika zamkniętych w jednym opakowaniu, pozwala na ekonomiczne wykorzystanie produktu i sporządzenie zaprawy w potrzebnej ilości.  Podłoże pokryte Hydroizolacją 2k z pewnością będzie skutecznie uszczelnione, a łazienka, jak i inne pomieszczenia właściwie zabezpieczone przed działaniem wody na długi czas.

www.denbraven.pl

——————————————————————————————————————————————————————–

Den Braven East Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie koło Poznania, będąca oddziałem Grupy Den Braven, od kilkunastu lat zajmuje się propagowaniem nowoczesnych technik uszczelniania w Polsce i w Europie Wschodniej. Holding Den Braven jest uznanym światowym liderem technologii uszczelnień. Dzięki nowoczesnym fabrykom, zaawansowanym produktom i aktywności doświadczonego personelu w kilkudziesięciu oddziałach handlowych, marka Den Braven jest dziś rozpoznawalna na całym świecie, ciesząc się sympatią i zaufaniem profesjonalistów. Różnorodność i wysoka jakość produktów Den Braven gwarantuje ich szerokie zastosowanie w budownictwie, przemyśle, motoryzacji, szklarstwie i gospodarstwie domowym. W ofercie Den Braven East znajduje się szeroki wybór mas uszczelniających, w tym popularnych silikonów, akryli, pian poliuretanowych, klejów montażowych, HD-polimerów, akcesoriów do ich użycia oraz innych wyrobów chemii budowlanej, przemysłowej i samochodowej.