Wawel Service ruszył ze sprzedażą mieszkań w ramach II etapu „Piasta Park” – inwestycji dla osób, które szukają alternatywy dla centrum miasta. Okoliczne zielone tereny rekreacyjne przeplatają się z bogato rozwiniętą infrastrukturą osiedla i dogodną komunikacją miejską.

– To będzie hit tej jesieni w ofercie Wawel Service. Ceny komfortowych mieszkań zaczynają się już od 3999 zł za mkw. – mówi Adrian Potoczek, dyrektor ds. sprzedaży Wawel Service.

Inwestycja jest zlokalizowana u zbiegu ulic Piasta Kołodzieja i Ognistych Wici na krakowskich Mistrzejowicach. Projekt zakłada realizację zespołu budynków dopasowanych formą architektoniczną do najbliższego otoczenia. W ramach II etapu inwestycji powstaną budynki B1 i B2, a także infrastruktura techniczna i komunikacyjna. Zgodnie z założeniami projektowymi fasada budynku B1 wyróżnia się pasami okien o ciemnoszarym kolorze, przeplatanymi białymi pasami między kondygnacjami. Elewacja budynku B2 natomiast ma charakter wertykalny z przesunięciami motywów co trzy kondygnacje. Wewnętrzny, pełen zieleni ozdobnej dziedziniec będzie stanowił okazałą strefę wypoczynku dla przyszłych mieszkańców.