Fot. Bosch IXO V

 

  Nowa odsłona kultowej wkrętarki Bosch

  • Nowy ergonomiczny kształt i intuicyjna obsługa zapewniają większą wygodę użytkowania narzędzia
  • Nowa wbudowana dioda PowerLight o rozproszonym i punktowym świetle ułatwia pracę w ciemnych miejscach
  • Większa pojemność akumulatora gwarantuje dłuższy czas pracy
  • Stylowy wygląd podkreśla eleganckie metalowe opakowanie i czerwona metka z logo

Wystarczy jedno spojrzenie na designerskie opakowanie nowego IXO V, aby się przekonać, że nie jest to zwyczajne narzędzie. IXO V to niewielka akumulatorowa wkrętarka uwielbiana przez szerokie grono miłośników DIY. Niepowtarzalność
jej nowej odsłony podkreśla eleganckie metalowe opakowanie oraz czerwona metka z logotypem umieszczona na uchwycie. Ergonomiczny kształt narzędzia sprawia, że pasuje ono doskonale do ręki każdego majsterkowicza.

W nowej wersji IXO zmianę kierunku obrotów można ustawić intuicyjnie za pomocą przełącznika u góry obudowy. Wkrętarka IXO V  jest też wyposażona w diodę PowerLight, która zapewnia jasne światło punktowe oraz rozproszone.
To rozwiązanie gwarantuje optymalną widoczność przy realizacji każdego zadania. Nowy model IXO wyposażony jest w ładowarkę ze złączem USB, dzięki czemu czas ładowania jest krótszy, a wkrętarka jest zawsze gotowa na nowe wyzwania.

 

Historia IXO: 14 milionów sprzedanych egzemplarzy

Historia najmniejszej wkrętarki akumulatorowej Bosch jest pełna sukcesów. Od momentu wprowadzenia IXO na rynek w 2003 r. sprzedano już ponad 14 milionów egzemplarzy, co czyni go najbardziej popularnym elektronarzędziem na świecie. IXO jest idealną alternatywą dla ręcznego śrubokrętu oraz niezastąpionym pomocnikiem w wielu codziennych sytuacjach. IXO wyposażone w odpowiedni adapter pomoże wkręcić śruby przy krawędziach, rozpalić grilla, otworzyć butelkę wina, a nawet przyprawić jedzenie. Kolekcja IXO jest cały czas rozwijana i optymalizowana, dlatego wkrętarka jest praktycznym i elastycznym rozwiązaniem w każdej sytuacji.

Nowy model IXO jest dostępny w sprzedaży w 3 wersjach: podstawowej – bez adapterów, wersji z adapterem kątowym oraz wersji z dwoma adapterami – kątowym oraz do wkręcania blisko krawędzi. Wszystkie adaptery można kupić również osobno, aby każdy mógł skomponować idealny zestaw dla siebie.

 

Więcej informacji na temat narzędzi dostępnych jest na stronie www.bosch.pl.