_tasma_hydro_f

Często produkty o bardzo innowacyjnej formule wymagają prostszych elementów uzupełniających, dobrze dopasowanych do specyfiki wykonywanych prac. W przypadku systemu izolacji przeciwwilgociowej Hydroizolacja-2K firmy Den Braven, dopełnieniem tym jest Taśma Wodochronna będąca szybkim i łatwym w użyciu patentem na szczelne podłoże. Nie tylko bowiem potęguje ona skuteczność całego systemu, ale również dba o kompleksowe zabezpieczenie powierzchni przed działaniem wody i wilgoci.

Prace taśmowe

Taśma Wodochronna jest jednym z elementów komplementarnego systemu produktów do izolacji przeciwwilgociowej i przeciwwodnej Hydroizolacja 2-K firmy Den Braven. Ta innowacyjna linia ma na celu stworzenie wysokojakościowej izolacji, będącej solidną barierą dla wody, bez względu na typ oraz fakturę powierzchni. Do zadań Taśmy Wodochronnej należy zabezpieczenie newralgicznych miejsc, które szczególnie narażone są na zawilgocenie. Należą do nich narożniki, styk ścian z posadzką, przerwy dylatacyjne, przejścia instalacyjne oraz wszelkie rysy, spękania i szczeliny. Z jej pomocą stworzymy również solidne wzmocnienie dla już położonej warstwy hydroizolacyjnej. O wodochronne zabezpieczenie podłoża dba również zaawansowana technologicznie budowa Taśmy Wodochronnej z systemu Hydroizolacja 2-K firmy Den Braven. Jest ona bowiem elastyczna, wytrzymała oraz posiada optymalne wymiary, pozwalające przykryć nawet obszerne skazy (szerokość całkowita 12 cm, szerokość elastomeru 7 cm). Ponadto wygodna forma oraz samoprzylepna powierzchnia pozwalają na szybkie, sprawne oraz czyste wykonanie prac izolacyjnych.

Taśma Wodochronna firmy Den Braven  to nie tylko skuteczny i solidny produkt, pozwalający na ekspresowe wykonanie przeciwwodnej izolacji wewnętrznych oraz zewnątrz naszego domu, ale także elementem wspomagającym wydajność całego systemu Hydroizolacja 2-K.

 

www.denbraven.pl

 

Den Braven East Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie koło Poznania, będąca oddziałem Grupy Den Braven, od kilkunastu lat zajmuje się propagowaniem nowoczesnych technik uszczelniania w Polsce i w Europie Wschodniej. Holding Den Braven jest uznanym światowym liderem technologii uszczelnień. Dzięki nowoczesnym fabrykom, zaawansowanym produktom i aktywności doświadczonego personelu w kilkudziesięciu oddziałach handlowych, marka Den Braven jest dziś rozpoznawalna na całym świecie, ciesząc się sympatią i zaufaniem profesjonalistów. Różnorodność i wysoka jakość produktów Den Braven gwarantuje ich szerokie zastosowanie w budownictwie, przemyśle, motoryzacji, szklarstwie i gospodarstwie domowym. W ofercie Den Braven East znajduje się szeroki wybór mas uszczelniających, w tym popularnych silikonów, akryli, pian poliuretanowych, klejów montażowych, HD-polimerów, akcesoriów do ich użycia oraz innych wyrobów chemii budowlanej, przemysłowej i samochodowej.