szkolenia_baner

Firma Wolf Technika Grzewcza sp. z o.o. na trzeci kwartał roku zaplanowała kolejną serię specjalistycznych szkoleń. Uczestnicy spotkań, które odbędą się w Sokołowie oraz we Wrocławiu, będą mieli okazję zapoznać się m.in. z zasadami montażu i uruchamiania urządzeń grzewczych oraz klimatyzacyjnych producenta.

Cykl prelekcji, zaplanowanych na trzeci kwartał 2016 roku, podzielony został na cztery bloki tematyczne. W ramach każdego ze spotkań poruszony zostanie szereg specjalistycznych zagadnień, związanych bezpośrednio z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań z zakresu techniki grzewczej. Szkolenia przeprowadzone zostaną w atrakcyjnie wyposażonych Centrach Szkoleniowych Wolf, znajdujących się w Sokołowie i we Wrocławiu. Warunkiem wzięcia udziału w kursie jest przesłanie dokumentów firmy i wypełnionej ankiety (można ją pobrać ze strony internetowej www.wolf-polska.pl na min. 5 dni przed szkoleniem na adres: serwis@wolf-polska.pl. Wszyscy uczestnicy seminariów otrzymają komplet materiałów szkoleniowych.

Z harmonogramem szkoleń można się zapoznać na stronie internetowej: http://www.wolf-polska.pl/fileadmin/content/PL/Harmonogram_szkolen/harmonogram_szkolen_Wolf_2016_III_kwartal.pdf

Serdecznie zapraszamy do udziału w kursach zarówno specjalistów żywo zainteresowanych branżą grzewczą, jak i prywatnych inwestorów, którzy zastanawiają się nad wykorzystaniem urządzeń firmy Wolf we własnym domu.

 

Firma Wolf GmbH swoje początki datuje na rok 1963, kiedy to w niemieckim mieście Mainburg rozpoczęła produkcję urządzeń do osuszania chmielu. Późniejsze lata przyniosły dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa i otwarcie się na nowe dziedziny działalności. Dziś Wolf GmbH jest liderem wśród producentów urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i solarnych, a także pierwszą firmą, która wprowadziła 5-letnią gwarancję na urządzenia grzewcze i solarne. Przedsiębiorstwo stało się także prekursorem swojej branży i jako pierwsze wprowadziło w Niemczech certyfikację produkcji zgodną z normą ISO 9001. Długa lista obiektów referencyjnych stanowi dla firmy powód do dumy i jest potwierdzeniem, iż oferowane produkty charakteryzują się najwyższą niemiecką jakością.

 

Wolf Technika Grzewcza Sp. z o.o.

Sokołów, ul. Sokołowska 36

05-806 Komorów k. Warszawy

tel. 22 720 69 01

fax 22 720 69 02

email: wolf(at)wolf-polska.pl