Budownictwo modułowe rozwija się najszybciej w historii. Oznacza to, że ten rodzaj budownictwa ma coraz więcej zwolenników. Taki stan rzeczy może zawdzięczać stosunkowo niskim cenom i wysokiej jakości powstających w ten sposób budynków. Jednym z najpopularniejszych zastosowań budownictwa modułowego jest stawianie kontenerów biurowych. Dlaczego budując biura warto skorzystać z takiego rozwiązania?

Kontener biurowy – co to?

Tak zwane kontenery biurowe można bardzo często spotkać na placach budów, gdzie biuro znajduje się tylko tymczasowo lub w innych miejscach, w których budowa biurowca się zwyczajnie nie opłaca. Kontener biurowy jest pomieszczeniem, w którym znajduje się tymczasowe biuro. Jest to o tyle dobre rozwiązanie, że po skończonej budowie kontener można zabrać, bez konieczności prowadzenia uciążliwych i brudnych prac rozbiórkowych.

Kontenery biurowe „na stałe”

Niskie koszty wytwarzania modułów oraz możliwość ich dowolnej adaptacji sprawiają, że coraz częściej stawia się stałe budynki w technologii modułowej. Takie rozwiązanie przede wszystkim znacznie przyspiesza proces wznoszenia budynku. Inną zaletą budów modułowych jest znaczne ograniczenie ilości wytwarzanych podczas prac odpadów. Dzięki temu, że całość konstrukcji przyjeżdża już w modułach na plac budowy, jedynym zadaniem brygad jest złączenie ze sobą modułów i wykonanie instalacji.

W budynkach wznoszonych w technologii modułowej znajdują się nie tylko biurowce, lecz też szkoły, przedszkola, sklepy, kioski czy punkty gastronomiczne.

Nasza oferta

Nasza firma oferuje wysokiej jakości kontenery biurowe na zamówienie. Oznacza to, że jesteśmy w stanie wykonać dowolny kontener, według projektu i wskazówek zamawiającego. W naszych kontenerach można dowolnie zmieniać układ ścian, wielkość i ilość okien oraz przeznaczenie. Jeśli będzie potrzebna większa powierzchnia biura, wystarczy jedynie dokupić kolejny moduł lub moduły i połączyć je z istniejącym budynkiem.

Nasze kontenery biurowe produkowane są z najwyższej jakości materiałów, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i staranności. Dzięki temu mamy pewność, że będą służyły przez długie lata.