fot_libet

Firma Libet po raz kolejny potwierdziła swoje znaczenie na rynku budowlanym. Podczas odbywającej się 23 czerwca br. gali wręczenia tytułów „Budowlanej Marki Roku 2016”,  producent triumfował w kategorii „Kostka brukowa”. W przepięknej scenerii Pałacu na wodzie hotelu VeneciaPalace w Michałowicach koło Warszawy nagrodę odebrała Katarzyna Nosalik, Dyrektor Marketinguw Libet S.A.

Tytuły Budowlanej Marki Roku zostały przyznane 12. rok z rzędu, tym razem aż w 46 kategoriach. Firma Libet powtórzyła sukces sprzed roku, co świadczy o niesłabnącym zaufaniu klientów do oferowanych przez nią produktów oraz dużym uznaniu dla ich wysokiej jakości. Nagroda niewątpliwie umocniła także Libet na pozycji lidera wśród producentów kostki brukowej z segmentu Premium.

Tytuł Budowlanej Marki Roku jest liczącym się wyróżnieniem, ponieważ przyznaje się go na podstawie opinii fachowców z branży, którzy na co dzień mają do czynienia z produktami wielu marek. Specjalne badania przeprowadzane są telefonicznie, a ankietowani mają za zadanie określić, z jakich materiałów korzystają najczęściej, wskazać te najwyższej jakości, a także wybrać takie, które charakteryzują się najlepszym stosunkiem jakości do ceny. W ramach czerwcowej Gali firmaLibet otrzymała również statuetkę Złotego Championa Roku 2016, która wyraża pozytywne postrzeganie jej wyrobów przez wykonawców w szerszej perspektywie, bo na przestrzeni kilku ostatnich lat.

Poznanie opinii ekspertów oraz motywów, jakimi się kierują przy wyborze materiałów to dla Libet źródło bardzo cennej wiedzy, która może być wykorzystywana jako narzędzie marketingowe, a także podstawa do podejmowania decyzji odnośnie dalszych działań. Samo wyróżnienie jest ponadto wyrazem dużego zaufania użytkowników do produktów oraz potwierdzeniem słuszności wysiłków firmy wkładanych w ciągły rozwój, doskonalenie oferty i podnoszenie innowacyjności.

 

Więcej informacji na temat produktów Libet znaleźć można na stronach www.libet.pl oraz www.ceramic.libet.pl.

 

Libet S.A. to lider w segmencie kostek Premium i innych betonowych materiałów nawierzchniowych na polskim rynku. Pełniąc rolę trendesettera wyznacza kierunki rozwoju rynku. Produkty sygnowane marką Libet wyróżniają się nie tylko doskonałymi parametrami technicznymi, ale również innowacyjnością i ciekawym wzornictwem. W równym stopniu stają się ozdobą posesji prywatnych, jak i przestrzeni publicznych. Wysoki poziom jakościowy i estetyczny wyrobów wrocławskiej firmy jest zasługą m.in. nowoczesnego parku maszynowego, technologii i odpowiednio selekcjonowanych surowców. Swój udział mają w tym także laboratoria, istniejące przy każdym z 15 zakładów produkcyjnych, które nadzorują przebieg procesu produkcji, wdrażają nowe procedury i pracują nad własnymi, nowatorskimi rozwiązaniami.

 

Libet S.A.

  1. Powstańców Śląskich 5

53-332 Wrocław

Dział Obsługi Klienta – infolinia: 801 542 381

www.libet.pl

https://www.facebook.com/RozmowyNaTarasie