Inżynierowie marki STANLEY® dokładają wszelkich starań, by ich produkty były skrojone na miarę oczekiwań fachowców i domowych majsterkowiczów. Planując nową odsłonę taśmy mierniczej STANLEY® MAX, musieli zmierzyć się z wysoko ustawioną poprzeczką, by osiągnąć sukces mierzony zadowoleniem użytkowników.

Miara doskonałości

STANLEY® MAX to sprawdzone rozwiązanie w nowym wydaniu. Chcąc sprostać nowym potrzebom i oczekiwaniom klientów, inżynierowie STANLEY® zmniejszyli obudowę, by była bardziej poręczna; dodali antypoślizgowe elementy i odświeżyli design całości. To właśnie opinie profesjonalistów, którzy używają taśmy mierniczej w swojej codziennej pracy, w dużej mierze przyczyniły się do jej udoskonalenia.

 

Miara wygody

Czy da się ją zmierzyć? STANLEY® wierzy, że tak! Inżynierowie firmy dodali karabińczyk, by można było przymocować taśmę np. do paska. Jest to z pewnością bardziej komfortowe, niż szukanie jej w kieszeniach. Co więcej, powiększony przycisk blokady i zwijania jest teraz jeszcze wygodniejszy w użytkowaniu.

 

Miara funkcjonalności

Odczepiany magnes na końcu taśmy ułatwia mierzenie metalowych powierzchni, a wysięg bez podparcia wynosi teraz aż do 2,3 m. Ponadto, dwustronna podziałka pozwala na swobodne dokonywanie pomiarów trzymając narzędzie wysoko nad głową. To jeszcze nie wszystko – STANLEY® MAX ma również nową, jeszcze trwalszą taśmę!

 

Dla kogo przeznaczona jest nowa taśma miernicza STANLEY® MAX?

Dla wszystkich, dla których ważna jest wygoda, wszechstronność i ergonomia. Jest to najlepsze rozwiązanie zarówno dla majsterkowiczów, jak i profesjonalnych wykonawców wszelkich prac budowlanych, stolarzy, dekarzy, hydraulików… Poza tym STANLEY® MAX to najlepsze rozwiązanie pod względem wymiernych korzyści finansowych – optymalna jakość w najlepszej cenie.

 

Zalety miar STANLEY® MAX – podsumowanie

  • metalowy karabińczyk, dzięki któremu można łatwo przypiąć miarę do paska lub szlufki,
  • szerszy przycisk blokady i zwijania, który jest zawsze pod ręką,
  • magnetyczna końcówka odczepiana od taśmy, dzięki której miara będzie się „trzymać” metalowych powierzchni,
  • podziałka z obu stron taśmy – można używać miary, trzymając ją nad głową,
  • taśma miernicza pokryta tylonem, co znacznie zwiększa jej odporność na ścieranie.

 

W sprzedaży dostępne są następujące modele miar STANLEY® MAX:

  • STHT0-36121 – 3 metry
  • STHT0-36117 – 5 metrów
  • STHT0-36118 – 8 metrów