STANLEY® wprowadza na rynek małe i skuteczne noże ceramiczne. Zawsze znajdą się pod ręką, gdy trzeba otworzyć paczkę, list lub plastikowe opakowanie na elektronikę. Trzy poręczne modele będą niezastąpionym pomocnikiem, dostępnym w każdym momencie – tak małe, że można je przypiąć do kluczy lub trzymać w kieszeni.

Każdy codziennie otwiera i tnie różne rzeczy – paczki z internetowych zamówień, listy w biurze, czy taśmę klejącą. Trzy nowe noże ceramiczne STANLEY® są nieodzowne w domu, biurze, magazynie, warsztacie, a nawet wszkole. Pomogą one w otwieraniu paczek, kartonów, listów, cięciu papieru, taśm lub plastikowych opakowań na elektronikę. Ceramiczne ostrza nigdy nie rdzewieją i zachowują ostrość o wiele dłużej niż tradycyjne, metalowe odpowiedniki. Są przy tym lekkie i bezwzględne dla opakowań.

 

Nóż z automatycznie chowanym ostrzem ceramicznym

Mały nóż z chowanym ostrzem ceramicznym doskonale poradzi sobie z cięciem papieru, taśm i opakowań. Nowoczesny i opływowy kształt jest nie tylko miły dla oka, ale też powoduje, że narzędzie świetnie dopasowuje się do kształtu dłoni. Wystające z antypoślizgowej rękojeści niewielkie ostrze od razu jest gotowe do akcji. Niewielki rozmiar i lekki materiał obudowy pozwala mieć go zawsze pod ręką – przypinając do kluczy albo wykorzystując wbudowany magnes i przyczepiając do lodówki lub innych metalowych elementów.

 

Nóż z wymiennym ostrzem ceramicznym

Prosty w obsłudze nóż STANLEY® szybko otworzy kartony, listy i przetnie taśmy swoim wymiennym ostrzem ceramicznym. 3-pozycyjny mechanizm pozwala wysunąć je na potrzebną długość lub jednym ruchem ukryć wewnątrz. Narzędzie świetnie leży w dłoni, a boczne wypustki antypoślizgowe ułatwiają utrzymanie tej samej pozycji. Ceramiczne ostrze można wymieniać bez zastosowania jakichkolwiek innych narzędzi. Magnesy w obudowie pozwalają przyczepić nóż do metalowej szafki lub lodówki, a otwór w obudowie umożliwia przypięcie do kluczy albo szlufki spodni.

 

Nóż z 3-pozycyjnym, wymiennym ostrzem ceramicznym

Nóż ceramiczny z 3-pozycyjnym, wymiennym ostrzem skutecznie rozprawi się z taśmą uszczelniającą, folią termokurczliwą i kartonami. Posiada wygodny suwak z regulacją, tak aby jak najlepiej dopasować długość ostrza do wykonywanych zadań. Po skończonej pracy wystarczy je schować i włożyć do kieszeni, przyczepić do kluczy lub smyczy. Wymiana ostrza wymaga jedynie przekręcenia przedniej część rękojeści i włożenia nowego elementu.