23 edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH odbędzie się w dniach 17-19 marca 2017, w Kielcach. Każdego roku zwiększa się zainteresowanie targami. W poprzedniej edycji wzięło udział, aż 62,5 tys. osób. W związku z tym, trzeba zapewnić ogromną powierzchnię odwiedzającym. Organizatorzy ponownie poprosili firmę Neptunus, lidera w dziedzinie budowli tymczasowych, o dostarczenie dodatkowej zabudowy dla wystawców i zwiedzających.

Rolnicy z całego świata

Na AGROTECH do Kielc zjeżdżają się rolnicy z całego świata. Oprócz polskich firm, prezentować się będą wystawcy m.in. z Niemiec, Austrii, Włoch, Danii, Słowenii, Ukrainy, Francji, Czech, Holandii, Finlandii, Wielkiej Brytanii, USA, Białorusi, Węgier, Łotwy, Słowacji.  Najnowsze maszyny i produkty zaprezentują liderzy w branży, tacy jak New Holland, Case IH, John Deere, Claas, Kuhn, Deutz-Fahr, Ursus, Farmtrack, Steyer, Zetor, Landini, Same, Valtra.  Oprócz podziwiania prezentowanych maszyn i ciągników, będzie można również poznać nowinki na temat nasion, ochrony roślin, pasz i nawozów. Podobnie jak w zeszłorocznej edycji, targom towarzyszyć będzie wystawa Las-Expo 2017.

 

Dodatkowe budynki

Zwiedzający będą mogli oglądać prezentowane produkty i maszyny w pomieszczeniach stworzonych przez firmę Neptunus.  Całkowita powierzchnia zabudowy Neptunus na AGROTECH będzie wynosiła ponad 15.500 tys. m2. W Kielcach oprócz głównego budynku stacjonarnego wybudowane zostaną cztery duże aluminiowe hale – AluHale oraz cztery przylegające hale Alure Globe stanowiące wejścia do poszczególnych hal. Do każdego AluHale przylegać będą również mniejsze przedsionki. Największy budynek będzie miał wymiary 50m x 150m.

 

“Nasza technologia pozwala na dostarczenie odpowiednich konstrukcji bez względu na rozmiar potrzebnych struktur, teren, warunki atmosferyczne oraz inne pojawiające się wyzwania. Jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy infrastrukturę na Targi AGROTECH i dokładamy wszelkich starań, aby końcowy efekt przewyższył oczekiwania klienta” – mówi Dorrie Eilers, Dyrektor firmy Neptunus.

 

Targi są wspaniałą okazją do wymiany doświadczeń dla osób z branży. Wydarzenie jest porównywane do targów rolniczych odbywających się w Hanowerze.

 

O firmie Neptunus

Neptunus jest międzynarodową firmą specjalizującą się w dostarczaniu wysokiej jakości hal tymczasowych na potrzeby branży eventowej oraz demontowalnych budowli. Obiekty Neptunusa były dotychczas wykorzystywane podczas wydarzeń takich jak: Konferencja Narodów Zjednoczonych COP19/CMP9, Euro 2012, targi Inter Cars, czy turniej tenisowy Wimbledon. Neptunus został także oficjalnie uznany dostawcą obiektów na Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie w Londynie 2012. Firma regularnie dostarcza rozwiązania dla marek takich jak Audi, BMW, Mercedes, Philips oraz Volkswagen. W dziedzinie mobilnych obiektów całorocznych firma Neptunus oferuje szeroki wachlarz zastosowań. Specjalnie przygotowane hale mogą pełnić funkcje sklepów, supermarketów, hal sportowych, salonów, wystaw, sal konferencyjnych czy obiektów restauracyjnych. Firma ma oddział we Wrocławiu, w którym znajduje się biuro handlowe oraz dział produkcji. Neptunus jest zdobywcą złotej nagrody w konkursie ISEM w kategorii Obiekty Eventowe 2013.

Więcej informacji znajduje się na stronie na www.neptunus.pl