puchary_mistrzow_dobroplast

 

 

 

 

 

 

Na sukces firmy Dobroplast składa się wiele elementów. Najważniejsze z nich to z pewnością wysokiej jakości produkty, jednak nie mniej istotna jest rzetelna i fachowa obsługa klienta ostatecznego, za którą odpowiada szereg firm współpracujących. Aby docenić ogromny wkład pracy partnerów oraz zachęcić do jeszcze większej intensyfikacji działań już po raz kolejny ruszyła nowa edycja Ligi Mistrzów Dobroplast. Plebiscyt ma na celu wyłonienie i nagrodzenie starań najprężniej działających klientów firmy.

Sprzedaż po mistrzowsku

W lutym tego roku odbyła się uroczysta „Gala Mistrzów Dobroplast” podsumowująca wyniki sprzedażowe i sukcesy w 2015 roku, podczas której z  partnerów Dobroplast Fabryki Okien Sp. z o. o. wyłonionych i nagrodzonych zostało osiemnastu najbardziej aktywnych dystrybutorów. Również i w tym sezonie Dobroplast wspiera i motywuje swoich partnerów biznesowych, dlatego też ruszyła nowa edycja Ligi Mistrzów Dobroplast. W okiennej rywalizacji mogą wziąć udział partnerzy firmy, którzy do końca 2016 roku pracować będą na swoje rezultaty sprzedażowe. Spośród wszystkich dystrybutorów wybrani zostaną najbardziej aktywni i zaangażowani, mogący pochwalić się ponadprzeciętnymi wynikami. Laureaci podobnie jak poprzednio wyłonieni zostaną w 6 kategoriach:

– NAJWYŻSZA WARTOŚĆ SPRZEDAŻY OKIEN I DRZWI ALUMINIOWYCH,

– NAJWYŻSZA WARTOŚĆ SPRZEDAŻY OKIEN DACHOWYCH,

– ODKRYCIE ROKU 2016,

– NAJWYŻSZY PROCENTOWY WZROST SPRZEDAŻY WSZYSTKICH PRODUKTOW  2016 & 2015,

– NAJWYŻSZA WARTOŚĆ SPRZEDAŻY WSZYSTKICH PRODUKTOW  2016,

– NAJWYŻSZA WARTOŚĆ SPRZEDAZY PRODUKTÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH ENCORE I PRIME.

Zwieńczeniem trudu włożonego w roczną pracę, będzie ekskluzywna gala, podczas której sześciu zwycięzców otrzyma „Puchary Mistrzów”, natomiast pozostali uczestnicy uhonorowani zostaną dyplomami i pamiątkowymi statuetkami. Skuteczny biznes ma dużo wspólnego ze sportem, a z pewnością nie może w nim zabraknąć odrobiny rywalizacji. Zachęcamy więc wszystkich partnerów do walki o tytuł mistrza i życzymy spektakularnych sukcesów.

 

 

 

 

Dobroplast Fabryka Okien Sp. z o.o. to wiodąca na polskim rynku marka produkująca okna – PCV, okna plastikowe, okna dachowe oraz drzwi. Fabryka Okien Dobroplast powstała w 2000 roku w Starym Laskowcu koło Zambrowa i tam znajduje się jej główny zakład produkcyjny. Bezkonkurencyjna cena jak również jakość wytwarzanego asortymentu od lat podtrzymują pozytywne opinie klientów firmy Dobroplast. W ofercie marki  znajduje się wiele atrakcyjnych produktów takich jak: okna dachowe PCV Skylight, okna elewacyjne PCV – Avantgarde, energooszczędne Ovlo, Ovlo Classic, okna do domów pasywnych Encore i Prime oraz parapety PCV. Wśród propozycji znajdują się również okna i drzwi aluminiowe, rolety, a także moskitiery. Wszystkie produkty marki Dobroplast idealnie wpisują się w nowoczesne projekty aranżacyjne domów oraz mieszkań.

 

DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.

Stary Laskowiec 4
18-300 Zambrów
tel.: +48 86 276 35 00
fax: +48 85 674 32 55

e-mail: dobroplast@dobroplast.pl