wolf_logo

 

 

 

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców oraz najnowszym trendom firma Wolf Technika Grzewcza sp. z o.o. wprowadziła zmiany w ofercie urządzeń grzewczych, solarnych i wentylacyjnych. Wśród nowości znalazł się m.in. nagrodzony Złotym Medalem MTP Międzynarodowych Targów Instalacyjnych INSTALACJE 2016 kondensacyjny kocioł gazowy FGB, zdecentralizowany rekuperator ścienny CWL-D czy pompa ciepłej wody SWP. Wraz z wprowadzeniem na rynek kolejnych urządzeń firma Wolf udostępniła też swoim klientom nowy cennik produktów.

W tegorocznej ofercie firmy Wolf Technika Grzewcza sp. z o.o. oprócz znanych już produktów znalazły się też liczne nowości, m.in. nowoczesny kondensacyjny kocioł gazowy FGB, dostępny jako urządzenie jedno- bądź dwufunkcyjne o nominalnej mocy cieplnej 28 lub 35 kW, zdecentralizowany rekuperator ścienny CWL-D o wydajności 70 m3/h umożliwiający odzysk ciepła do 80% czy pompa ciepła do c.w.u. SWP. Do dyspozycji klientów oddany został także nowy cennik. W celu zapoznania się z aktualną ofertą urządzeń grzewczych, solarnych i wentylacyjnych oraz obowiązującymi cenami zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Cennik urządzeń marki WOLF 2016

Więcej informacji na temat produktów firmy Wolf znaleźć można na stronie: www.wolf-polska.pl

 

Firma Wolf GmbH swoje początki datuje na rok 1963, kiedy to w niemieckim mieście Mainburg rozpoczęła produkcję urządzeń do osuszania chmielu. Późniejsze lata przyniosły dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa i otwarcie się na nowe dziedziny działalności. Dziś Wolf GmbH jest liderem wśród producentów urządzeń grzewczych, solarnych i wentylacyjnych, a także pierwszą firmą, która wprowadziła 5-letnią gwarancję na urządzenia grzewcze i solarne. Przedsiębiorstwo stało się także prekursorem swojej branży i jako pierwsze wprowadziło w Niemczech certyfikację produkcji zgodną z normą ISO 9001. Długa lista obiektów referencyjnych stanowi dla firmy powód do dumy i jest potwierdzeniem, iż oferowane produkty charakteryzują się najwyższą niemiecką jakością.

Wolf Technika Grzewcza Sp. z o.o.

Sokołów, ul. Sokołowska 36

05-806 Komorów k. Warszawy

tel. 22 720 69 01

fax 22 720 69 02

email: wolf(at)wolf-polska.pl