Szukasz projektu domu? Zapoznaj się z nowościami Dobrych Domówi i zamieszkaj w budynku swoich marzeń.

Pracownia architektoniczna Dobre Domy stawia sobie za cel zaspokajanie potrzeb najbardziej wymagających inwestorów. Z tego względu bogata oferta cały czas poszerza się o nowe propozycje. Tak jest i tym razem.

Do nowych projektów domów wliczają się Dawid II,  Fabia II, Fabia V, Atreusz Mały II, Amelia, Nadia oraz Sara. Zobaczyć je można pod adresem http://www.dobredomy.pl/projekty/nowe-projekty/.

Nowe projekty to zarówno domy parterowe (Fabia II, Fabia V), jak i z poddaszem użytkowym (Nadia, Dawid II, Atreusz Mały II, Amelia, Sara). Posiadają garaże jednostanowiskowe lub uwzględniają miejsce dla dwóch samochodów. Łącza ich wyjątkowo przemyślane rozwiązania architektoniczne, funkcjonalność i elegancki, klasyczny styl. Warto przyjrzeć się bliżej przynajmniej jednemu z nich.

Projekt domu Nadia

Nadia to wyjątkowy projekt domu, który doskonale zaspokoi potrzeby rodziny. Jego powierzchnia użytkowa to 119 m2. Planując rozkład budynku, architekci postawili na sprawdzone koncepcje. Tym sposobem część dzienna umiejscowiona została na parterze, a nocna na przytulnym, przestronnym poddaszu. Strefa, w której przyjmuje się gości została otwarta, przez co wydaje się, jakby przestrzeń była jeszcze większa niż w rzeczywistości. Duże okna idealnie doświetlają połączony z kuchnią i jadalnią salon. Warto wspomnieć, że znajduje się on od strony frontowej, więc projekt domu idealnie nadaje się dla inwestorów, którzy zakupili działkę z wjazdem od strony południowej.

A co na górze? Cztery wygodne sypialnie, łazienka i coś, co ucieszy każdego posiadacza dużej liczby ubrań i butów – garderoba. Jednostanowiskowy garaż może służyć nie tylko jako miejsce postoju samochodu, ale również przechowalnia sprzętu sportowego czy spiżarnia.

Postaw na nowość

Nowości oferowane przez Dobre Domy to projekty warte rozważenia niezależnie od tego, ile osób liczy rodzina. Wybór jest szeroki – każdy poszukujący może znaleźć coś dla siebie. Niezależnie od koncepcji i zastosowanych w projekcie rozwiązań architektonicznych, wszystkie tworzone były z myślą o ponadczasowej stylistyce i komforcie mieszkańców. Więcej projektów domów można zobaczyć na stronie www.dobredomy.pl

 

*** Stopka artykułu ***

„Dobre Domy Flak & Abramowicz” Sp. z o.o. Spółka komandytowa to autorska pracownia projektowa z siedzibą we Wrocławiu. Spółka istnieje na rynku od 2003 roku, a jej zespół tworzą doświadczeni architekci. Pracownia współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i deweloperami. Jej oferta obejmuje ponad 400 gotowych projektów. Firma oferuje również bezpłatne konsultacje z architektami pod numerem 71 352 04 40 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00.
www.dobredomy.pl
kontakt: info@dobredomy.pl