deszczownia_kameleon_rozowy_invena

Nowoczesna łazienka przestała być pomieszczeniem typowo sanitarnym, zyskując wręcz miano salonu kąpielowego. Aby podnieść jej standard nie tylko z nazwy, należy ją wyposażyć w sprzęty zapewniające komfort i zaaranżować jej przestrzeń zgodnie z najnowszymi trendami. Doskonale w takim wnętrzu sprawdzi się deszczownia Kameleon marki Invena, która nie tylko zmieni zwykły prysznic w kąpiel rodem ze SPA, ale także wprowadzi intrygujący motyw kolorystyczny – najgorętszy trend tego sezonu!

Łazienka to często miejsce, w którym spędzamy czas nie tylko na czynnościach higienicznych, ale także na odpoczynku i relaksie. Prostym sposobem na zapewnienie sobie odrobiny luksusu w domowym zaciszu jest deszczownia. Zamontowana nad głową głowica rozprasza strumień wody, sprawiając, że z góry na całe ciało równomiernie spadają przyjemne krople przypominające rzęsisty deszcz. Taka kąpiel ma nie tylko funkcję myjącą, ale także świetnie odpręża i rozluźnia zmęczone mięśnie.

Komfort na wyciągnięcie ręki

Wybierając deszczownię, warto zwrócić uwagę na jakość produktu i wygodę obsługi. Kameleon, nowość marki Invena, wykonana z trwałych materiałów i wyposażona w system anti-calc zapobiegający osadzaniu kamienia, gwarantuje bezawaryjne działanie przez długi czas. Dodatkowo ułatwia zachowanie nieskazitelnej czystościcałej armatury. W komplecie, oprócz 23-centymetrowej głowicy górnej typu slim (grubość tylko 3 mm), znajduje się również natrysk ręczny o średnicy 12 cm. Umieszczony w główce słuchawki przycisk pozwala na swobodne wybieranie jednej z trzech funkcji natrysku– strumienia normalnego, bicza lub hydromasażu. Natomiast dzięki przyciskowi w uchwycie suwakowym za każdym razem wygodnie dostosujemy ustawienie słuchawki do naszych potrzeb. Kolejnym udogodnieniem są regulowane uchwyty montażowe, które usprawniają instalację deszczowni.

Cztery kolory: Kameleon

Tym jednak, co najbardziej wyróżnia deszczownię Kameleon marki Invena, jest niebanalny, nowoczesny design. Rys oryginalności nadaje jej bowiem kolor, który pojawia się na głowicy górnej i słuchawce natryskowej. Armatura dostępna jest w czterech pastelowych barwach do wyboru – bieli, różu, turkusie i pomarańczu – które ciekawie komponują się na tle chromowanych elementów. Bogata paleta najmodniejszych kolorów ostatnich sezonów pozwala dobrać deszczownię do koncepcji aranżacyjnej wnętrza i idealnie wpisuje się w aktualne trendy.

Jak pokazują ekspozycje targowe i aranżacje tworzone przez znanych projektantów, po okresie dominacji stonowanych, monochromatycznych wnętrz, w modzie łazienkowej przyszła pora na motywy kolorystyczne. Nie oznacza to, że popularne do tej pory biele i szarości całkowicie znikną z łazienek i salonów kąpielowych. Nadal będą stosowane, jednak teraz ożywione zostaną barwnymi akcentami. Wystarczy kilka kolorystycznych plam wprowadzonych przez dodatki takie jak ręczniki, akcesoria łazienkowe, meble. W trend ten doskonale wpisuje się deszczownia Kameleon markiInvena. Deszczownia Kameleon to właśnie taki barwny element, który nie tylko uzupełni łazienkową stylizację, ale wręcz może stać się inspiracją do stworzenia koncepcji całego wnętrza.

 

Więcej informacji na temat produktów firmy Invena znaleźć można na stronie www.invena.pl

 

INVENA S.A. powstała w 1992 roku i do 2009 roku funkcjonowałajako Gama San S.A. Firma jest uznanym producentem baterii łazienkowych i kuchennych, kabin i słuchawek natryskowych, armatury do instalacji wodnych, gazowych i grzewczych. W czerwcu 2000 roku jako pierwszy polski dystrybutor w branży instalacyjnej INVENA S.A. uzyskała certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001. Firma jest zdobywcą wielu nagród, m.in. statuetki „Złoty Instalator” czy Złotego Certyfikatu konkursu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Wśród otrzymanych przez nią wyróżnień są m.in. tytuł „Gazela Biznesu” (2009), „Solidna Firma” (2011) a także Certyfikat Wiarygodności Biznesowej (2014) czy „Skrzydła Biznesu” (2015). Firma jest członkiem Polskiej Korporacji Techniki Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji orazPolskiej Rady Biznesu.

Założycielem i właścicielem większościowego pakietu akcji INVENA S.A. jest Marek Kamiński, znany polarnik i podróżnik, pierwszy człowiek w historii, który w ciągu jednego roku zdobył pieszo oba Bieguny Ziemi oraz członek honorowy Business Centre Club.

 

INVENA S.A.

Lniana 2

75-213 Koszalin

www.invena.pl