Cadena_Eco_Libet_Decco_Monocolor_aranzPrzestrzeń zaprojektowana w duchu ekologii to jeden z najciekawszych i najpopularniejszych trendów architektonicznych ostatnich lat. W dużych miastach powstają przyjazne środowisku biurowce, osiedla mieszkaniowe zaczyna wypełniać coraz więcej drzew, a na przedmieściach zieleń i naturalne materiały królują niemal na każdej posesji. Moda na eko-design widoczna jest również w ofercie cenionych producentów wyrobów betonowych, czego doskonałym przykładem jest innowacyjna kolekcja kostek Cadena ECO firmy Libet.

Granicę wyznacza wyobraźnia

Firma Libet nie tylko uważnie śledzi, ale i wyprzedza aranżacyjne trendy, dlatego też w jej ofercie od dawna znaleźć można szereg produktów, które umożliwiają zbudowanie ekologicznej, a zarazem eleganckiej przestrzeni. Najnowszą tego typu propozycją w asortymencie producenta są szlachetne kostki Cadena ECO z linii Libet Decco Monocolor. Nowa kolekcja składa się z czterech różnych, pozornie całkowicie odmiennych elementów: dwóch pełnych oraz dwóch ażurowych. Okazuje się jednak, że kostki te doskonale ze sobą harmonizują i pozwalają na stworzenie niezwykle oryginalnej oraz przyjaznej środowisku nawierzchni. Kostki Cadena ECO, formą przypominające pojedyncze i potrójne ogniwa łańcucha, idealnie sprawdzą się zarówno podczas wytyczania luźnych ścieżek na terenie posesji, jak i w przypadku tworzenia bardziej zwartych struktur. Organiczny kształt wszystkich detali pozwala bowiem na łączenie ich w niezliczone i niepowtarzalne układy: od surrealistycznych, niesymetrycznie rozrzuconych wśród trawy kompozycji, poprzez równe rzędy jednorodnych kostek, aż po niemal ściśle przylegające do siebie nawierzchnie. Najciekawszy efekt osiągnąć można jednak poprzez jednoczesne wykorzystanie czterech różnych form i połączenie ich z naturalnymi elementami: mchem, trawą, kamieniami. Kostki Cadena ECO z linii Libet Decco Monocolor dostępne są w kolorze antracytowym, dlatego połączenie ich z intensywną zielenią roślin lub wyrazistą bielą drobnego żwiru będzie prezentowało się bardzo stylowo i elegancko. Produkty te ponadto są odporne na warunki atmosferyczne, dlatego też ułożone z nich konstrukcje będą piękną ozdobą posesji przez wiele sezonów.

Cel: maksymalna komplementarność

Oryginalne i niezwykle intrygujące kostki Cadena ECO z linii Libet Decco Monocolor to projekt autorstwa Jakuba Pułki (pod nadzorem profesora Jana Kukuły) – studenta Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. W ofercie firmy Libet kostki Cadena ECO dostępne są także w linii Classic – w kolorze szarym. W obu kolekcjach małe kostki mają wymiary 17,5×17,5x8cm (pełna) i 17,5×17,5x12cm (ażurowa), duże natomiast: 17,5×53,1x8cm (pełna) oraz 17,5×53,1x12cm (ażurowa). Warto dodać, że uzupełnieniem betonowych elementów Cadena ECO są spójne wizualnie bloczki Cadena z rodziny Libet Completto. W przeciwieństwie do kostek są one barwione w masie, dzięki czemu pozwalają na tworzenie zróżnicowanych form przestrzennych: zwartych murków czy ażurowych ogrodzeń.

Moda na ekologiczne rozwiązania rozszerza się na wszystkie dziedziny życia. Z powodzeniem wkroczyła również w obszar projektowania przestrzeni i kształtowania przydomowego krajobrazu. Niepowtarzalne i eleganckie kostki Cadena ECO firmy Libet są tego najlepszym przykładem.

 

Kostki Cadena ECO z linii Libet Decco Monocolor, kolor antracytowy

 

Wymiary: 17,5×17,5x8cm (kostka pełna)

Cena brutto: 2,83 zł/szt.

 

Wymiary: 17,5×17,5x12cm (kostka ażurowa)

Cena brutto:3,08 zł/szt.

 

Wymiary: 17,5×53,1x8cm (kostka pełna)

Cena brutto:8,24 zł/szt.

 

Wymiary: 17,5×53,1x12cm ( kostka ażurowa)

Cena brutto: 2,83 zł/szt.

 

Kostki Cadena ECO z linii Libet Classic, kolor szary

 

Wymiary: 17,5×17,5x8cm (kostka pełna)

Cena brutto: 2,34 zł/ szt.

 

Wymiary: 17,5×17,5x12cm (kostka ażurowa)

Cena brutto: 2,71 zł/szt.

 

Wymiary: 17,5×53,1x8cm (kostka pełna)

Cena brutto: 7,01zł/szt.

 

Wymiary: 17,5×53,1x12cm ( kostka ażurowa)

Cena brutto: 8,12 zł/szt,

 

Kostki Cadena z linii Libet Completto kolor gołębi

 

Wymiary: 17,5×17,5x8cm (kostka pełna)

Cena brutto: 5,54 zł/szt.

 

Wymiary: 17,5×17,5x12cm (kostka ażurowa)

Cena brutto: 6,27 zł/szt.

 

Wymiary: 17,5×53,1x8cm (kostka pełna)

Cena brutto: 16,48 zł/szt.

 

Wymiary: 17,5×53,1x12cm ( kostka ażurowa)

Cena brutto: 18,70 zł/szt.

 

————————————————————————————————————————————–

Libet S.A. to lider w segmencie kostek Premium  i innych betonowych materiałów nawierzchniowych na polskim rynku. Pełniąc rolę trendsettera wyznacza kierunki rozwoju rynku. Produkty sygnowane marką Libet wyróżniają się nie tylko doskonałymi parametrami technicznymi, ale również innowacyjnością i ciekawym wzornictwem. W równym stopniu stają się ozdobą posesji prywatnych, jak i przestrzeni publicznych. Wysoki poziom jakościowy i estetyczny wyrobów wrocławskiej firmy jest zasługą m.in. nowoczesnego parku maszynowego oraz wykorzystywania najnowszych technologii i odpowiednio selekcjonowanych surowców. Swój udział mają w tym także laboratoria, istniejące przy każdym z 15 zakładów produkcyjnych, które nadzorują przebieg procesu produkcji, wdrażają nowe procedury i pracują nad własnymi, nowatorskimi rozwiązaniami.

 

Libet S.A.

ul. Powstańców Śląskich 5

53-332 Wrocław

Dział Obsługi Klienta – infolinia: 801 542 381