mata_wyciszaj__ca_wineo_silentpremium_

Eleganckie i funkcjonalne panele winylowe stanowią jeden z oryginalniejszych pomysłów na zmianę wyglądu wnętrza. Wybierając produkt przeznaczony do klejenia do tej pory trzeba było jednak liczyć się z tym, że montaż podłogi zabierze sporo czasu. Sprawdzonym sposobem na przyspieszenie prac wykończeniowych jest wykorzystanie maty wyciszającej wineo silentPREMIUM ze specjalną warstwą samoprzylepną.

Montaż paneli winylowych przeznaczonych do klejenia bez użycia kleju wydaje się niemożliwy. Tymczasem nowamata wyciszająca wineo silentPREMIUM udowadnia, żezadanie to jest nie tylko wykonalne, ale również wymaga mniejszej ilości czasu i zaangażowania niż metoda tradycyjna. Takie niespotykane możliwości są zasługą konstrukcji maty, która jest zintegrowana z folią paraizolacyjną oraz stabilizującą wymiary warstwą samoprzylepną, a do tego została jednostronnie podklejona włókniną. Podkład układać należy w systemie pływającym, a panele winylowe mocować bezpośrednio na macie, dociskając je do samoprzylepnej warstwy wierzchniej produktu. Z punktu widzenia inwestora ważne jest, że matę można montować na niemal wszystkich istniejących już podłożach (poza wykładzinami tekstylnymi), dopuszcza ona możliwość przeprowadzenia wstępnych poprawek oraz chodzenia po niej tuż po ułożeniu. Brak konieczności klejenia podkładu sprawia natomiast, że produkt wineo silentPREMIUM można szybko usunąć, bez pozostawienia widocznych śladów.

Technologia przyjazna naturze

Nowa mata wyciszająca wineo silentPREMIUM, w 90% stworzona z naturalnych, ekologicznych surowców, to propozycja przeznaczona zarówno do pomieszczeń domowych, jak i komercyjnych. Stanowi ona doskonałą alternatywę dla tradycyjnego sposobu montażu klejonych paneli winylowych i polecana jest szczególnie w przypadku szybkich remontów. Warto jednak pamiętać, że oszczędność czasu to nie jedyna korzyść z zastosowaniapod panelami winylowymi maty wineo silentPREMIUM. Dodatkowym efektem jest poprawa akustyki wnętrza i wyeliminowanie nieprzyjaznych dla ucha dźwięków – nowy podkład jest w stanie wytłumić pogłos kroków wewnątrz pomieszczenia aż do 6% oraz dźwięk kroków na zewnątrz aż do 15 dB. Dzięki temu można mieć pewność, że nawet biegające po domu dzieci nie narażą naszych uszu na nieprzyjemne, głuche odgłosy. Na długiej liście zalet maty wineo silentPREMIUM znajdują się również: duża wytrzymałość na nacisk i uderzenia, odporność na znaczne obciążenia statyczne i dynamiczne, a do tego brak podatności na środki rozmiękczające. Takie właściwości sprawiają, że podłoga ułożona na podkładzie wineo silentPREMIUM będzie nie tylko „cicha”, ale również stabilna oraz bardzo trwała.

 

Informacje o podłogach marki Wineo dostępne są na stronie internetowej:

http://www.wineo-polska.pl/panele-podlogowe/

 

Windmöller Polska Sp. z o.o. to polski oddział niemieckiego koncernu, będącego połączeniem Windmöller Flooring oraz WITEX – firmy z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji wysokogatunkowych podłóg, należącej do grona współwynalazców podłogi laminowanej. Obie firmy od stycznia funkcjonują pod jedną, wspólną marką WINEO®, która gromadzi w sobie kompetencje i Know-How obu producentów zdobywając uznanie wśród odbiorców na całym świecie.

 

Producent:

Windmöller Polska Sp. z o.o.

Mińska 38, 54-610 Wrocław

www.wineo-polska.pl

www.facebook.com/WineoPasjaTworzenia