wineo700_white_desirePodłoga należy do tych elementów pomieszczenia, które powinna cechować idealna równowaga pomiędzy estetyką a funkcjonalnością. Z jednej strony musi ona zatem elegancko się prezentować i stanowić bazę dla całej aranżacji, z drugiej – w nienagannym stanie przetrwać nawet długie lata intensywnego użytkowania. Oba te wymagania spełniają nowe podłogi laminowane z kolekcji Wineo 700, stworzone przez producenta specjalnie na rynek polski.

W dziedzinie aranżacji wnętrz Polacy nie lubią kompromisów i poszukują rozwiązań, które spełniają najwyższe standardy jakości oraz estetyki wykonania. Projektanci firmy Wineo wyszli naprzeciw tym oczekiwaniom i specjalnie na nasz rynek przygotowali Wineo 700 – wyjątkową kolekcję podłóg laminowanych do domu i biura. Klasa ścieralności na wysokim poziomie AC5 oraz 8-milimetrowa płyta nośna i wytrzymała warstwa wierzchnia powodują, że panele te doskonale sprawdzą się zarówno w salonie czy sypialni, jak i w bardziej wymagających miejscach: holu, przedpokoju bądź na klatce schodowej. Co więcej, elegancka podłoga Wineo 700 może cieszyć oko również w kuchni oraz łazience, ponieważ do jej produkcji producent zastosował płytę nośną o podwyższonej odporności na chłonięcie wilgoci (płyta Aqua Protect) oraz zadbał o impregnację krawędzi. Użytkowników z pewnością zainteresuje również fakt, że panele posiadają warstwę antystatyczną, która utrudnia osadzanie się kurzu oraz są odporne na powstawanie trwałych zabrudzeń. Montaż podłogi jest natomiast szybki, sprawny i bezklejowy, dzięki sprawdzonemu systemowi łączenia LocTec.

Aranżacyjny strzał w dziesiątkę

Znakomite parametry i właściwości techniczne to istotne, ale nie jedyne zalety podłóg Wineo 700. Te nowoczesne panele laminowane na uwagę zasługują również ze względu na wyjątkowo bogaty wachlarz dekorów, zróżnicowanych pod względem kolorystyki oraz faktury. W kolekcji znaleźć można aż 10 eleganckich wzorów, utrzymanych zarówno w ciepłej, jak i w chłodnej palecie barw. W zależności od wybranej opcji, podłoga może posiadać strukturę klasyczną, wyczuwalną matową, jedwabisto-matową lub też powierzchnię matową o charakterze rustykalnym. Jeżeli chodzi o rozmiar paneli to wynosi on 1288×95 milimetrów.

 

Dodatkowe informacje o podłogach marki Wineo dostępne są na stronie internetowej: http://www.wineo-polska.pl/panele-podlogowe/

 

Windmöller Polska Sp. z o.o. to polski oddział niemieckiego koncernu, będącego połączeniem Windmöller Flooring oraz WITEX – firmy z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji wysokogatunkowych podłóg, należącej do grona współwynalazców podłogi laminowanej. Obie firmy od stycznia funkcjonują pod jedną, wspólną marką WINEO®, która gromadzi w sobie kompetencje i Know-How obu producentów zdobywając uznanie wśród odbiorców na całym świecie.

 

Producent:

Windmöller Polska Sp. z o.o.

  1. Mińska 38, 54-610 Wrocław

www.wineo-polska.pl

www.facebook.com/WineoPasjaTworzenia