Ruszyła budowa nowej inwestycji dewelopera Linea – dwupoziomowych mieszkań z ogrodem w zabudowie szeregowej typu Largo. Pierwsze nieruchomości pojawiły się w ofercie dewelopera. Zostaną oddane do użytku we wrześniu przyszłego roku

Largo to dwupoziomowe mieszkania o powierzchni 74,6 m2 z czterema pokojami. Mieszkańcy mają do dyspozycji pokój dzienny z aneksem kuchennym, jadalnią, trzy sypialnie na piętrze, dwie łazienki (znajdujące się na parterze i piętrze) oraz pomieszczenie gospodarcze. Zespół mieszkań powstaje w zabudowie szeregowej z niezależnym wejściem oraz własnym ogrodem. Układ ten gwarantuje duży komfort mieszkania porównywalny z typowym domem szeregowym. Dodatkowo każde mieszkanie posiada własne aż dwa miejsca parkingowe.

Pierwsze mieszkania są już w sprzedaży. Ich termin realizacji to wrzesień 2017 roku. W związku z premierą rynkową zaproponowaliśmy wyjątkową ofertę cenową – czteropokojowa nieruchomość z ogrodem w cenie 316 tys. zł. – mówi Adam Wędrychowicz, ze spółki Linea. – Mieszkania dwupoziomowe typu Largo, to idealna propozycja dla rodzin 2+2, dla których ważny jest komfort oraz rozsądna cena. – dodaje Wędrychowicz.

Liczne tereny zielone znajdujące się w okolicy oraz bliskość lasu Zakrzewskiego dają duże możliwości mieszkańcom Leśnej Polany. W pobliżu powstaje coraz więcej ścieżek rowerowych i spacerowych. Mieszkania w inwestycji Largo dzięki atrakcyjnej lokalizacji, to rozwiązanie dla rodzin ceniących spokój oraz bliski kontakt z przyrodą. Dodatkowo osiedle systematycznie się rozwija. W pobliżu dostępna jest pełna infrastruktura publiczna oraz handlowo-usługowa. Szybkie dotarcie do centrum Poznania ułatwia ekspresowa droga S11 oraz węzeł z autostradą A2. Podróż pociągiem zajmuje natomiast 13 minut.