Osada Czorsztyn to kompleks energooszczędnych, luksusowych willi jednorodzinnych, usytuowanych nad malowniczym Jeziorem Czorsztyńskim. Z terenu inwestycji rozpościera się niesamowity widok na Tatry, Gorce i Pieniny. Cały teren inwestycji jest ogrodzony. Wszystkie domy wybudowano w technologii łączącej naturalne materiały, takie jak: kamień i drewniane bale z futurystycznym szkłem. Inwestycja została zrealizowana przez Wawel Service Sp. z o.o. – dewelopera z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku.

Osada Czorsztyn jest oddalona tylko o 100 km od Krakowa. Znajduje się we wsi Mizerna, położonej nad brzegiem Jeziora Czorsztyńskiego.

„Osada Czorsztyn charakteryzuje się przede wszystkim unikalną lokalizacją. Jest to idealne miejsce zarówno do wyciszenia się, jak i spędzania czasu aktywnie na łonie natury.
W dodatku w każdym domu wnętrza są zaaranżowane według indywidualnych potrzeb. Osada Czorsztyn to jedyny w regionie kompleks całorocznych, luksusowych i nowoczesnych willi.
W realizowanych przez nas projektach zawsze duży nacisk kładziemy na budownictwo energooszczędne i nie inaczej jest w tym przypadku. Osiedle wyposażone zostało w pełen wachlarz najnowszych technologii, mających na celu redukcję kosztów eksploatacji
– komentuje Bogusław Maciaś, Prezes Zarządu Wawel Service Sp. z o.o.

W sprzedaży są trzy rodzaje domów:

– Mizerna: pow. 126,35 m2, składa się z salonu z tarasem oraz jasnej kuchni, dwóch łazienek, trzech sypialni i gabinetu.

– Maniowy: pow. 146,20 m2, składa się z salonu z tarasem, jasnej kuchni, jadalni, dwóch łazienek, czterech sypialni i gabinetu.

– Kluszkowce: pow. 157,80 m2, składa się z salonu z tarasem, jasnej kuchni, jadalni, trzech łazienek, czterech sypialni i gabinetu.

Inwestycja wyróżnia się połączeniem tradycyjnej góralskiej struktury opartej na drewnie i kamieniu, z dużą ilością przeszkleń oraz nowoczesnych elementów wyznaczających nowe trendy w budownictwie. Dzięki takim zastosowaniom wewnątrz budynku dominuje światło naturalne, które daje poczucie bezpieczeństwa, dodaje pozytywnej energii oraz wpływa korzystnie na nasze zdrowie. Poszczególne domy zostały ułożone względem siebie w porządku przypominającym zabudowę najstarszych osad na polskiej ziemi, w tym pradawnego grodu biskupińskiego. Dzielą je proste, funkcjonalne aleje” – podsumowuje Bogusław Maciaś, Prezes Zarządu Wawel Service Sp. z o.o.