Renomowany producent kostki brukowej oraz płyt tarasowych – firma ABW Superbruk – wprowadziła na rynek nową, wyjątkową płytę tarasową – Plaza. Produkt oferowany w trzech wariantach kolorystycznych i składający się z elementów w dwóch rozmiarach pozwala na tworzenie oryginalnych kompozycji nawierzchni – nawet na małych powierzchniach.

Inwestorzy planujący aranżację nawierzchni w pierwszej kolejności uwzględniają przede wszystkim jej estetykę oraz to, na ile zaaranżowana przestrzeń będzie oryginalna i wyróżniająca się spośród innych. Oczekiwania te z pewnością spełni wyjątkowa płyta tarasowa Plaza z grupy SUN. Niepowtarzalne barwy: terra (ciemnoszary), sabia (złoty) oraz lumia (szary) umożliwią inwestorom zrealizowanie tego, na czym im najbardziej zależy – stworzenie oryginalnej, zindywidualizowanej przestrzeni wokół domu.

Plyty Plaza doskonale sprawdza sie w aranżacjach inspirowanych roznymi stylami

Płytki w kolorze ciemnoszarym (terra) doskonale sprawdzą się w aranżacjach inspirowanych zarówno stylem nowoczesnym, jak i klasycznym. Plaza o złocistym odcieniu będzie idealna na nawierzchnie nawiązujące do śródziemnomorskich klimatów. Z kolei Lumia to właściwe rozwiązanie dla osób ceniących styl rustykalny.
Dużą zaletą płyty Plaza jest 4-centymetrowa grubość, dająca możliwość układania, zgodnie z tradycyjną technologią wykonywania tarasów na gruncie, na wylanej już wylewce betonowej. Tak wykonany taras, jeśli ściśle przestrzegany jest reżim budowlany, może służyć przez wiele lat. Oczywiście płytę tarasową Plaza można także ułożyć w technologii na sucho – na wcześniej przygotowanym i odpowiednio utwardzonym podłożu.

Plyta tarasowa Plaza z grupy SUN

– Dodatkowym atutem płyty Plaza jest to, że składa się z elementów w dwóch wygodnych formatach: 20×20 cm i 20×30 cm. Zróżnicowanie wielkości pozwala nie tylko na tworzenie niebanalnych kompozycji, ale ma także aspekt praktyczny, szczególnie istotny przy aranżacji małych nawierzchni. Odpowiednio dobrany rozmiar płyt do wielkości układanej nawierzchni ograniczy do minimum konieczność docinania materiału – wyjaśnia Urszula Łukaszewicz z firmy ABW Superbruk.

Plyta tarasowa Plaza w kolorze zlotym Sabia

Również parametry techniczne płyt Plaza, wynikające z nowoczesnej technologii produkcji oraz stosowania bardzo wysokiej jakości surowców, z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów. Produkt wyróżnia się znakomitą mrozoodpornością, dzięki czemu nie ulega uszkodzeniom, ponadto jest odporny na zmienne warunki atmosferyczne, ścieranie oraz jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Bardzo niska nasiąkliwość sprawia, że Plaza jest odporna na większość zabrudzeń.

Opis produktu:
Płyty tarasowe Plaza z grupy SUN
Przeznaczenie: produkt przeznaczony do wykonywania tarasów, wszelkiego rodzaju ciągów pieszych i nawierzchni pod altanami ogrodowymi
Charakterystyka: płyta betonowa o wymiarach 20×20 cm, 20×30 cm, dostępna w trzech kolorystykach – terra (ciemnoszary), sabia (złoty) oraz lumia (szary), mrozoodporna, odporna na zabrudzenia, łatwa w utrzymaniu czystości
Grubość: 4 cm

Płyty Plaza mozna ukladac na wylanej już wylewce betonowej

 

O firmie:

ABW SUPERBRUK Sp. z o.o. jest firmą o wieloletnim doświadczeniu w branży związanej z drogownictwem. Od 1992 roku zajmuje się produkcją betonowych elementów wibroprasowanych, a od 1995 roku świadczy również usługi w zakresie wykonywania nawierzchni drogowych z materiałów własnej produkcji.
W regionie Polski północno-wschodniej jest największym producentem kostki brukowej. Zakład to cztery nowoczesne linie produkcyjne, wyposażone w maszyny światowych marek.

System produkcji kontrolowany jest komputerowo, zapewniając pełną powtarzalność parametrów jakościowych produktów. W roku 2012 firma zakupiła i uruchomiła nowoczesną linię technologiczną do uszlachetniania kostki brukowej. Zastosowana technologia jest pierwszym tego typu wdrożeniem w Polsce. W procesie uszlachetniania kostka poddawana jest różnym etapom mechanicznej obróbki powierzchni, co nadaje jej estetyczny i naturalny wygląd.

Oferta firmy ABW Superbruk wyróżnia się bogactwem kształtów i kolorów kostek brukowych i płyt, które są produktami mocnymi, trwałymi i odpornymi na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki komputeryzacji procesów technologicznych, zastosowaniu wysokiej klasy materiałów i jednoczesnym stałym mikrofalowym kontrolowaniu wilgotności betonu asortyment spełnia normy europejskie.

ABW Superbruk Sp. z o.o.
Hryniewicze 75/5, 16-061 Juchnowiec Kościelny
tel. +48 (85) 745 40 28
www.superbruk.com.pl