Rzuć rękawicę pracom budowlanym… i to dosłownie! Zaawansowane rękawice robocze marki Snickers Workwear, wyposażone w oddychające membrany, antypoślizgowe wzmocnienia czy przewodzące powierzchnie pomogą stawić czoła każdej pracy – przy każdej pogodzie.  

Dłonie to najważniejsze narzędzie pracy każdego fachowca, jednocześnie najbardziej narażone na urazy, kontuzje i inne uszkodzenia. Aby skutecznie zabezpieczyć ręce przed urazami należy osłaniać je rękawicami, właściwymi dla rodzaju i warunków pracy. Odpowiedzią na te potrzeby jest nowa oferta rękawic roboczych marki Snickers Workwear, szwedzkiego producenta zaawansowanej odzieży dla profesjonalistów. Wyposażone w niezawodne technologie i praktyczne rozwiązania, takie jak antypoślizgowe wzmocnienia czy obicia chroniące przed uderzeniami, pozwalają zachować zręczność, pewny chwyt i maksymalne bezpieczeństwo w pracy. Wszystkie rękawice Snickers Workwear spełniają wymagania norm europejskich w zakresie trwałości i ochrony przed zagrożeniami mechanicznymi (EN388), takimi jak przetarcia czy przecięcia, a rękawice z rodziny Weather również normy ochrony przed zimnem (EN511) i wilgocią. Jednocześnie innowacyjne materiały, takie jak wodoszczelne i oddychające membrany czy ergonomiczny krój zapewniają komfort i wygodę pracy. Dyskretnie wszyte wstawki odblaskowe we wszystkich modelach rękawic Snickers Workwear zwiększają bezpieczeństwo również po zmroku.

Solidna ochrona

Solidne rękawice robocze Power Tufgrip z dodatkowymi wzmocnieniami na kostkach, kciuku i pozostałych palcach doskonale chronią dłonie podczas ciężkich prac budowlanych. Ergonomiczny, zakrzywiony krój, idealne dopasowanie do dłoni i antypoślizgowe wzmocnienia zapewniają nadzwyczajną pewność chwytu i wygodę pracy. Dla zwiększenia komfortu rękawice wyposażono we frotkę do ocierania potu i specjalną wyściółkę na kciuku. Wytrzymałe rękawice Power Tufgrip, model 9584, dostępne w cenie ok. 119,00 zł brutto.

Do zadań specjalnych

Podczas najcięższych, zimowych prac budowlanych najlepiej sprawdzą się wytrzymałe rękawice robocze Weather Tufgrip wzmocnione sprężystym obiciem na kostkach, chroniącym przed uderzeniami. Model ten wyposażono w antypoślizgowe wzmocnienia na wewnętrznej powierzchni dłoni, co zapewnia nadzwyczajną trwałość oraz wyjątkową pewność chwytu, optymalizowanego przez zakrzywiony krój. Ścisłe dopasowanie rękawic do dłoni dodatkowo zwiększa pewność i precyzję pracy. Przed zimnem dłonie chroni miękka podszewka z ciepłą wyściółką, a przed wilgocią wodoszczelna i oddychająca membrana Hipora®. Mrozo- i wodoodporne rękawice Weather Tufgrip, model 9583, dostępne w cenie ok. 165,00 zł brutto

Na niepogodę

Lekkie i elastyczne, zimowe rękawice Snickers Workwear Weather Essential sprawdzą się podczas prac konserwatorskich i serwisowych. Miękkie poduszki na wewnętrznej stronie dłoni umożliwiają wygodny chwyt. Rękawice wykonane z tkaniny chroniącej przed wnikaniem wody, spojone szwami z nieprzepuszczającej wilgoci nici zapewniają wodoszczelność, a dzięki zastosowaniu materiału Thinsulate™ z ocieplających mikrowłókien chronią dłonie przed chłodem i wiatrem. Doskonale radzą sobie nie tylko w pracy, ale też przy lepieniu śniegowego bałwana! Rękawice Weather Essential od Snickers Workwear, model 9578, dostępne w cenie ok. 145,00 zł brutto

Precyzja w każdym ruchu

Dzięki rękawicom Precision Protect od Snickers Workwear będziesz on-line także w pracy.

Rękawice z przewodzącymi bocznymi powierzchniami na opuszkach palców ułatwiają obsługę urządzeń z ekranem dotykowym. Ściśle dopasowując się do dłoni zapewniają zręczność podczas prac wymagających precyzji i delikatności. Wykonane z trwałego i przepuszczającego powietrze tworzywa Chamude® gwarantują ochronę i komfort użytkowania. Wzmocnienia z wyściółki na kostkach i palcu wskazującym oraz poduszki po wewnętrznej stronie dłoni z silikonowym wzorem zwiększają bezpieczeństwo pracy i pewność chwytu. A sprężysty materiał zewnętrzny i miękki mankiet wpływają na wygodę podczas wielogodzinnej pracy. Rękawice Precision Protect od Snickers Workwear, model 9574, dostępne w cenie ok. 135,00 zł brutto.