BudowlanaFirmaRok2015

18 lutego w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się uroczysta 13. Gala Builder Awards. Wśród nagrodzonych i tym razem nie zabrakło firmy Libet. Podczas tegorocznego rozdania nagród producent kostki brukowej został wyróżniony dwukrotnie, otrzymując tytuł Budowlanej Firmy Roku oraz statuetkę Polskiego Herkulesa dla prezesa Thomasa Lehmanna.

Coroczna Gala organizowana przez redakcję miesięcznika „Builder” stanowi podsumowanie osiągnięć w branży budowlanej i podkreślenie ich szczególnej wartości dla rozwoju gospodarki. Przyznane wyróżnienia są również potwierdzeniem dobrze realizowanej strategii firm. W skład Kapituły wyłaniającej laureatów Budowlanej Firmy Roku wchodzą Rada Naukowa i Redakcja miesięcznika „Builder”. W tym roku eksperci docenili przede wszystkim dobre wyniki finansowe firm, innowacyjność proponowanych rozwiązań oraz rzetelność i stabilność prowadzonej działalności. Ten prestiżowy tytuł już po raz kolejny przypadł w udziale również firmie Libet. „Cieszymy się, że docenione zostały nasze osiągnięcia i znaleźliśmy się ponownie w gronie najprężniej rozwijających się firm. Jest to dla nas bez wątpienia powód do dumy i dowód na to, że prowadzona przez Libet strategia biznesowa stanowi dobry kierunek” – mówi Thomas Lehmann, Prezes Zarządu Libet.

Podczas uroczystej gali ogłoszono także zdobywców tytułu Polski Herkules, który przyznano zarówno firmom, jak i szefom firm, jako osobowościom roku w branży budowlanej. Wyróżnienie to wręczane jest osobom, które swoją dotychczasową działalnością wywarły znaczący wpływ na rozwój budownictwa w Polsce. Wśród laureatów znalazł się Prezes Zarządu Libet, Thomas Lehmann. Zdobyta nagroda potwierdza skuteczność przyjętej przez Prezesa strategii rozwoju spółki i jest wyrazem uznania dla jego dotychczasowej pracy. „Jest mi niezmiernie miło odbierać takie wyróżnienie, doceniające skuteczne zarządzanie firmą i osobisty wkład w jej rozwój. Ten sukces nie był by jednak możliwy bez ogromnego zaangażowania całego zespołu Libet, który codziennie pracuje nad najwyższą jakością naszych produktów i świadczonych usług” – podsumowuje Thomas Lehmann, Prezes Zarządu Libet.

 

Więcej informacji na temat produktów firmy Libet znaleźć można na stronie www.libet.pl/

 

Libet S.A. to lider w segmencie kostek Premium i innych betonowych materiałów nawierzchniowych na polskim rynku. Pełniąc rolę trendesettera wyznacza kierunki rozwoju rynku. Produkty sygnowane marką Libet wyróżniają się nie tylko doskonałymi parametrami technicznymi, ale również innowacyjnością i ciekawym wzornictwem. W równym stopniu stają się ozdobą posesji prywatnych, jak i przestrzeni publicznych. Wysoki poziom jakościowy i estetyczny wyrobów wrocławskiej firmy jest zasługą m.in. nowoczesnego parku maszynowego oraz wykorzystywania najnowszych technologii i odpowiednio selekcjonowanych surowców. Swój udział mają w tym także laboratoria, istniejące przy każdym z 15 zakładów produkcyjnych, które nadzorują przebieg procesu produkcji, wdrażają nowe procedury i pracują nad własnymi, nowatorskimi rozwiązaniami.

 

Libet S.A.

Powstańców Śląskich 5

53-332 Wrocław

Dział Obsługi Klienta – infolinia: 801 542 381

www.libet.pl

https://www.facebook.com/RozmowyNaTarasie